گزارش خبری

5 رخداد اثرگذار بر بازارهای پتروشیمی در سال 2019
قطار سال 2019 میلادی دو روز دیگر به ایستگاه پایانی می‌رسد، در گزارش پیش‌رو نگاهی به روندهای اثرگذار بر بازار پتروشیمی در سراسر دنیا در سال میلادی جاری خواهیم داشت.
یکشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
[ تعداد بازدید:۲۹۶ ]

5 رخداد اثرگذار بر بازارهای پتروشیمی در سال 2019
قطار سال 2019 میلادی دو روز دیگر به ایستگاه پایانی می‌رسد، در گزارش پیش‌رو نگاهی به روندهای اثرگذار بر بازار پتروشیمی در سراسر دنیا در سال میلادی جاری خواهیم داشت.
یکشنبه ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
[ تعداد بازدید:۲۹۶ ]
56 سال همگام با روند توسعه و تحول در صنعت پتروشیمی ایران
صنعت پتروشیمی ایران با بیش از نیم قرن فعالیت با ایجاد ارزش افزوده مطلوب و کسب رتبه اول صادرات غیر نفتی، طلایه دار توسعه کشور است.
شنبه ۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
[ تعداد بازدید:۱,۰۷۳ ]
خاورمیانه تشنه فناوری های نو در صنعت پتروشیمی
تولیدکنندگان مواد شیمیایی در خاورمیانه در تلاش هستند تا برای افزایش سودآوری خود به فناوری های مناسب و دیجیتال دسترسی پیدا کنند، اما حال باید دید چه موانعی در این مسیر وجود دارد؟
چهارشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۹
[ تعداد بازدید:۳۲۷ ]
پتروشیمی نبض توسعه اقتصادی و صنعتی ایران
صنعت پتروشیمی ایران به‌ عنوان پیشران اقتصاد کشور می تواند با توجه به ظرفیت های موجود زمینه را برای تحقق جهش دوم و سوم خود فراهم کند.
چهارشنبه ۰۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۸
[ تعداد بازدید:۳۸۳ ]
پنج نکته درباره ایران پلاست
ایران پلاست سیزدهم، هفته گذشته برگزار شد؛ نمایشگاهی که برگزاری آن را به طور کلی برای اقتصاد کشور به ویژه در شرایط فعلی امیدبخش بود و امسال نشانه های مثبت بیشتری هم در خود داشت.
شنبه ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
[ تعداد بازدید:۱,۰۶۰ ]
ایران پلاست؛ بزرگترین رویداد صنعت پتروشیمی در سایه وفاق و همدلی
سیزدهمین نمایشگاه ایران پلاست می تواند زمینه را برای رونق و توسعه صنایع پایین دستی در صنعت پتروشیمی ایران فراهم کند.
شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۸
[ تعداد بازدید:۱,۰۲۲ ]
پترو پالایشگاه ها راهبردی برای کاهش خام فروشی
جهت گیری امروز کشورهای پیشرفته دنیا به سمت ساخت واحدهای پترو پالایشی معطوف شده که از اهمیت ویژه ای برخوردار است و از مزایای ایجاد آن می توان به افزایش حاشیه سود فرآوری نفت، کاهش آلودگی، کاهش هزینه های تأمین خوراک، مدیریت یکپارچه و هماهنگی میان واحدها اشاره کرد.
چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
[ تعداد بازدید:۱,۴۴۵ ]
تبلور اقتصاد مقاومتی با افتتاح طرح های پتروشیمی
نام اقتصاد مقاومتی که به میان می‌آید، باید صنعت پتروشیمی ایران را از پیشگامان این راه دانست که با حرکت در این مسیر کارنامه‌ای موفق ثبت کرده است. گواه این موضوع طرح‌های مختلف پتروشیمی است که در سال های اخیر افتتاح شده و نتیجه آن با رشد و تنوع تولید و همچنین صادرات برای اقتصاد کشور همراه بوده است.
دوشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
[ تعداد بازدید:۱,۹۱۴ ]
ژست آمریکایی و تحریم پتروشیمی
دولت آمریکا این بار با افزودن نام یک هلدینگ پتروشیمی به لیست تحریم‌های جمهوری اسلامی ایران ، بخش دیگری از صنعت نفت رادر حالی بر سر زبان‌ها انداخت که آگاهان جوامع بین المللی بر شکست این اقدام نابخردانه دونالد ترامپ تاکید و اتفاق نظر دارند.
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
[ تعداد بازدید:۳,۳۱۳ ]
نگرانی بازارهای پتروشیمی آسیا به دنبال بالا گرفتن جنگ تجاری میان چین و آمریکا
معامله گران آسیایی با بالا گرفتن جنگ تجاری میان چین و امریکا نگران هستند که ممکن است تقاضا از سوی چین به عنوان یکی از واردکنندگان کلیدی محصولات پتروشیمی در بازار آسیا، کاهش یابد.
چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
[ تعداد بازدید:۱,۶۳۴ ]
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰