گزارش خبری

بازار اوره ایران در 7 پرده
بازیگردانان اصلی بازار اوره ایران عمدتا در بخش‌های مرکزی و جنوبی کشور مستقر شده‌اند و در این نواحی مشغول فعالیت هستند. البته این ادعا بیانگر این نیست که همه آنها به آب‌های آزاد و دریاها دسترسی داشته و از این طریق به تجارت با دیگر کشورهای دنیا می‌پردازند.
شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶
[ تعداد بازدید:۱۳۷ ]

نقش طرح‌های آتی صنعت پتروشیمی در توسعه و اشتغال
توسعه مفهومی است که افراد مختلف، در شرایط زمانی و مکانی متفاوت، درک متفاوتی از آن دارند. از منظر یک جوان، توسعه به‌ مثابه‌ تولید مدل‌های جدید خودرو و از نگاه یک کهنسال، توسعه به ‌منزله بهبود کیفیت خدمات درمانی است.
دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
[ تعداد بازدید:۲۲۷ ]
تثبیت جایگاه ایران در جمع بزرگان پتروشیمی جهان
صنعت پتروشیمی ایران درآستانه بازگشت به دوران اقتدار خود است و کشورمان بزودی بازیگر مهمی درمنطقه برای سرمایه گذاران خواهد بود.
یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۰۶
[ تعداد بازدید:۲۴۱ ]
سالی که نکوست از بهارش پیداست
روزهای طلایی صنعت پتروشیمی حتی پس از پایان سال استثنایی آن، نوید از آینده ای روشن و پرافتخار برای ایران و هر ایرانی دارد.
چهارشنبه ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۹:۳۹
[ تعداد بازدید:۳۱۲ ]
IPF فرصتی برای شکوفایی فرآیند دیپلماسی در صنعت پتروشیمی ایران
ایران امسال برای سیزدهمین بار میزبان بزرگان پتروشیمی جهان بود و یک بار دیگر نامداران این صنعت آخرین دستاوردهای خود را در زمینه های مختلف ارائه کردند.
دوشنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
[ تعداد بازدید:۲۳۶ ]
جزییات ۴ پتروشیمی آماده افتتاح
در حالی که سال ٩٥ را به عنوان سال استثنایی صنعت پتروشیمی پشت سرگذاشته ایم اما هنوز افتتاح ها و افتخارات این صنعت پایان نیافته است و فردا با حضور رئیس جمهوری، ٤ طرح پتروشیمی با ارزآوری سالانه بیش از ٢ میلیارد دلار به بهره برداری رسمی می رسد.
شنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۰
[ تعداد بازدید:۳۶۷ ]
نامه قدردانی و تشکر وزیر نفت از مقام معظم رهبری
وزیر نفت با ارسال نامه‌ای به محضر حضرت آیت‌‍‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری، از سخنان ایشان درباره عملکرد وزارت نفت در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل قدردانی کرد.
سه شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۷:۲۵
[ تعداد بازدید:۲۵۲ ]
صنعت پتروشیمی درسال 95
صنعت پتروشیمی ایران با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، قبایی تازه بر خود دید و رونق و شکوفایی ارمغان دولت از سال ٩٢ به این سو در این بخش حیاتی شد. حیاتی که با روی کار آمدن دولت حسن روحانی به صنعت پتروشیمی دمیده شد.
شنبه ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۶
[ تعداد بازدید:۳۸۳ ]
تحولی بزرگ در صنعت پتروشیمی با راه اندازی طرح های جدید
طرح های متعددی درسال جاری در صنعت پتروشیمی به بهره برداری رسیده است که می توان به فاز دوم کاویان، انتخاب وتخت‌جمشید پارس عسلویه اشاره کرد همچنین قرار است در ابتدای سال 96 پتروشیمی کردستان نیز به بهره داری برسد.
سه شنبه ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۹
[ تعداد بازدید:۳۸۶ ]
توسعه صنعت نفت را یگانه سرمشق خود بدانید
پیام نوروزی مهندس زنگنه خطاب به کارکنان صنعت نفت کشور:
در پایان این مجال،٢٩ اسفند سالروز ملی شدن صنعت نفت ایران را گرامی می دارم و یاد می کنم از تک تک کسانی که گامی هر چند کوچک در کوتاه شدن دست اجانب از منابع و ثروت های ملی ایرانیان برداشته اند.
چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰
[ تعداد بازدید:۳۱۴ ]
توسعه جامعه در گرو رسانه سالم است
با هم بسازیم تا ایران را بسازیم
وزیر نفت با بیان این که برای ساختن ایران، فرزندانمان و نسل نو باید با هم سازش داشته باشیم، گفت: توسعه امری فیزیکی نیست، بلکه به معنای واقعی یک موضوع فرهنگی است و جامعه ای توسعه پیدا می کند که رسانه و اصحاب رسانه سالم داشته باشد.
سه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹
[ تعداد بازدید:۳۰۲ ]
صفحه ۱ از ۱۰ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ بعدی »