بایگانی اخبار

امروز : شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۱۶:۵۷

[۱۳۸۶]  ::  [۱۳۸۷]  ::  [۱۳۸۸]  ::  [۱۳۸۹]  ::  [۱۳۹۰]  ::  [۱۳۹۱]  ::  [۱۳۹۲]  ::  [۱۳۹۳]  ::  [۱۳۹۴]  ::  [۱۳۹۵]  :: 
[۱۳۹۶]
تعداد اخبار : ۷

پوشش 66 درصدی پتروشیمی جم

 
شرکت پتروشیمی جم در دوره 9 ماهه با اختصاص یک هزار و 115 ریال سود به ازای هر سهم معادل 66 درصد از پیش بینی هایش را پوشش داد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ , ۱۵:۵۴

فاجعه پلاسکو با بازار پلاستیک و نساجی چه خواهد کرد؟

 
همان گونه که از نام ساختمان مشخص است، این واحد ساختمانی بر پایه داد و ستد محصولات پلاستیکی پایه گذاری شده ولی به مرور زمان به بازار پوشاک و محصولات نساجی تغییر ماهیت داد. اگرچه هنوز هم واحدهای پلاستیکی جزء و عمده بسیاری در این ساختمان مشغول به کار بوده اند.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ , ۱۲:۲۷

ارزش صادرات پتروشیمی لاله از 195 میلیون دلار گذشت

 
پتروشیمی لاله تا پایان آذرماه امسال موفق شد بیش از 179 هزارتن محصول به ارزش 195 میلیون و ششصد و پنجاه و سه هزار دلار را روانه بازارهای بین المللی کند.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ , ۱۲:۲۲

ایجاد پلنت‌های جدید تصفیه پساب پتروشیمی ها

 
مدیر ایمنی، بهداشت و محیط زیست شرکت ملی صنایع پتروشیمی از اجرای پلنت های جدید برای تصفیه پساب طرح ها و مجتمع های پتروشیمی درعسلویه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ , ۱۲:۱۶

رکورد تولید محصول PA توسط پتروشیمی فارابی شکسته شد

 
مدیر عامل شرکت پتروشیمی فارابی از شکسته شدن رکورد تولید محصول PA این مجتمع تولیدی خبر داد و گفت: فارابی برای نخستین بار در طول 4 دهه گذشته موفق به تولید روزانه 77 تن از این محصول مهم شد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ , ۰۹:۲۹

آریا ساسول گواهینامه پروژه سبز و فناوری و اطلاعات را دریافت کرد

 
شرکت آریاساسول گواهینامه پروژه سبز در سطح عالی و فناوری و اطلاعات در سطح نقره ای را از سوی بنیاد جهانی انرژی و جامعه مدیریت سبز اروپا دریافت کرد.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ , ۰۹:۱۶

در سوگ و ستایش آتش نشانان شهید

 
شرکت ملی صنایع پتروشیمی حماسه آفرینی و شهادت آتش نشانان و جانفشان قهرمان را در حادثه مهار حریق ساختمان پلاسکوی تهران را تسلیت عرض می نماید.
۱۳۹۵/۱۱/۰۲ , ۰۸:۴۲