صنعت پتروشیمی داوطلب برتر هلال احمر کشور شد

صنعت پتروشیمی داوطلب برتر هلال احمر کشور شد
(چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱) ۱۰:۰۲

همزمان با گرامی داشت روز جهانی داوطلب با شعار "همبستگی با کار داوطلبانه"و "یک قرن خدمت بی منت"، از رئیس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی به نیابت از صنعت پتروشیمی به پاس خدمات داوطلبانه ارائه شده در بخش های مختلف تقدیر شد.

به گزارش نیپنا به نقل از دبیرخانه مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی، در آئین گرامی داشت روز جهانی داوطلب با شعار "همبستگی با کار داوطلبانه"و "یک قرن خدمت بی منت"، از رئیس دبیرخانه مسئولیت اجتماعی به نیابت از صنعت پتروشیمی به پاس خدمات داوطلبانه ارائه شده در بخش های مختلف تقدیر شد.

در این آئین که به مناسبت 14 آذر مصادف با 5 دسامبر(روز جهانی داوطلب) و با حضور مقامات کشور، مسئولین هلال احمر، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و داوطلبین هلال احمر کشور و نماینده صلیب سرخ جهانی در محل برج میلاد برگزار و از داوطلبین برتر در حوزه های مختلف در سطح کشور تقدیر شد.

صنعت پتروشیمی با اجرای استراتژی های حمایت از سازمان¬های مردم نهاد و مشارکت در مدیریت بحران و افزایش سطح رفاه جامعه، نقش مهمی را در ایفای مسئولیت اجتماعی خود در نقاط میزبان و نقاط محروم کشور دارد و با مشارکت درساخت و تجهیز مراکز هلال احمر، برنامه¬های نذرآب 4 و 5، کمک به تأمین دارو و لوازم مصرفی دندانپزشکی و ...تلاش نموده تا با هم افزایی با سایر دستگاه-ها، بخشی از محرومیت را در نقاط مختلف رفع کند.

مشاور اجتماعی معاون وزیرنفت و مئدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، با ایفای نقش هماهنگ کننده فعالیت های مسئولیت اجتماعی صنعت پتروشیمی و هلال احمر، در این مراسم حضور داشت و لوح تقدیر دریافت کرد.

تعداد بازدید : ۳,۵۰۷