قزاقستان در پی خرید مواد اولیه و تجهیزات صنعت پتروشیمی از ایران

قزاقستان در پی خرید مواد اولیه و تجهیزات صنعت پتروشیمی از ایران
(شنبه ۲ مهر ۱۴۰۱) ۱۴:۱۰

شرکت قزاقستانی تولیدکننده فیلم‌های پلی‌اتیلن، محصولات بسته‌بندی و محصولات پی‌وی‌سی برای خرید مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز خود از نمایشگاه ایران پلاست شانزدهم بازدید کرد.

انوار آیتمگامتوف، مدیرعامل شرکت PVD.KZ در حاشیه شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست در گفت‌وگو با خبرنگار نیپنا انگیزه بازدید از نمایشگاه ایران پلاست را خرید مواد اولیه پتروشیمی و همچنین تجهیزات و ماشین‌آلات عنوان و اظهار کرد: گسترش همکاری با ایران و خرید مواد مورد نیاز تولید کارخانه یکی از دلایلی است که برای بازدید از ایران پلاست اقدام کردیم.

وی افزود: محصولات متنوع با گریدهای مختلف در ایران تولید می‌شود که بسیار حائز اهمیت است و می‌توانیم به راحتی از طریق نمایشگاه نیاز خود را تامین کنیم.

مدیرعامل شرکت PVD.KZ در ادامه به محصولات مورد نیاز شرکت خود اشاره کرد و گفت: مواد پتروشیمی و پلیمری، پلی‌اتیلن، پلی‌پروپیلن و پلی‌استایرن موادی است که مذاکراتی برای خرید داشتیم و توافقات اولیه برای تبادلات و خرید انجام شده است.

گفتنی است، کارخانه تولید محصولات پلی‌اتیلن PVD.KZ یکی از بزرگترین تولیدکنندگان فیلم و کیسه در قزاقستان است. ظرفیت این کارخانه سالانه 3000 تن محصول است.

تعداد بازدید : ۴۹۶