شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست گشایش یافت

شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست گشایش یافت
(چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۱) ۱۲:۰۳

شانزدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست امروز (چهارشنبه، ۳۰ شهریورماه) به طور رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌پلاست صبح امروز (چهارشنبه، ۳۰ شهریورماه) با حضور مرتضی شاهمیرزایی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، سفرا و فعالان صنعت پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران گشایش یافت.

بر اساس این گزارش ،610 شرکت داخلی و خارجی در ۱۵ سالن به اضافه فضای باز در نمایشگاه ایران پلاست امسال حضور دارند که در فضایی به مساحت ۶۵ هزار متر مربع جانمایی شده‌اند.

۱۰ شرکت خارجی و هیئت‌هایی از ۱۹ کشور جهان در شانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست حضور دارند. این هیئت‌ها از افغانستان، ترکیه، تونس، سوریه، آذربایجان، قزاقستان، پاکستان، صربستان، بوسنی، روسیه، قطر، عمان، عراق، تاجیکستان، ارمنستان، اسپانیا، برزیل و لبنان و ... هستند.

در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۲۰ نشست تخصصی، میزگرد و کارگاه با حضور متخصصان، مدیران و مسئولان حوزه پتروشیمی برگزار می‌شود.

شانزدهمین دوره از نمایشگاه ایران پلاست از ۳۰ شهریور تا ۲ مهرماه در پنج گروه «مواد اولیه»، «کالاهای ساخته و نیمه‌ساخته‌شده»، «ماشین‌آلات و تجهیزات»، «خدمات» و «بانک‌ها، بورس و مؤسسه‌های مالی» در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این نمایشگاه از بزرگ‌ترین رویدادهای صنعت پلیمر در منطقه خاورمیانه به‌شمار می‌رود و در میان نمایشگاه‌های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه‌بندی می‌شود.

تعداد بازدید : ۴۵۳