جذب مشتری تخصصی با حضور در نمایشگاه ایران پلاست

جذب مشتری تخصصی با حضور در نمایشگاه ایران پلاست
(چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۱) ۱۲:۴۲

مدیر اجرایی شرکت آرتا پاپیروس ساینا گفت: شرکت‌ها برای نشان دادن محصولات جدید و خط تولیدهای به روز رسانی شده در رویداد ایران پلاست حضور پیدا می‌کنند

به گزارش نیپنا به نقل از ستاد خبری ایران پلاست، فاطمه نبی گل مدیر اجرایی شرکت آرتا پاپیروس ساینا بیان کرد: اولین دوره‌ای است که در نمایشگاه ایران پلاست شرکت می‌کنیم، سال گذشته نیز قصد حضور داشتیم اما به دلیل مشکلات موجود در جانمایی موفق به گرفتن فضای مناسب نشدیم.

وی افزود: هدف اصلی از حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی بهتر شناخته شدن و مطرح شدن برند شرکت است. این امر تنها محدود به شرکت‌های جدید نمی‌شود و شرکت‌های قدیمی نیز برای نشان دادن محصولات جدید و خط تولیدهای به روز رسانی شده در این رویدادها حضور پیدا می‌کنند. شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی به ما اجازه می‌دهد با مشتریان تخصصی ارتباط بگیریم.

نبی گل عنوان کرد: شرکت ما در حوزه تولید منسوجات نبافته فعالیت می‌‌کند و به عراق و ترکیه نیز صادرات دارد. در نمایشگاه امسال چهار محصول جدید عرضه می‌کنیم که منسوجاتی با عرض 3 متر و برش اولتراسونیک هستند.

در نمایشگاه امسال علاوه بر محصولات گذشته که منسوجات نبافته اسپان باند چاپدار و ساده هیدروفیلیک و هیدروفوبیک که با گرماژ ۸ تا ۲۰۰ گرم و عرض از ۵ سانتی متر تا ۳۳۰ سانتی متر بود، از محصول جدید مجموعه آرتا پاپیروس ساینا که اسپان باند اولتراسونیک با ۴ طرح دوخت و تا عرض ۳۰۰ سانتی متر است نیز رونمایی می شود.

مدیر اجرایی شرکت آرتا پاپیروس ساینا برای برگزاری هر چه بهتر نمایشگاه ایران پلاست بیان کرد: زمان جانمایی و برگزاری این رویداد، به هم نزدیک بوده و فرصت برای غرفه‌سازی و آماده‌سازی شرکت‌ها اندک است.

شانزدهمین دوره از نمایشگاه ایران پلاست از 30 شهریور ماه تا 2 مهر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌‎المللی تهران برگزار می‌شود.

تعداد بازدید : ۱,۹۴۷