هدف گذاری شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی برای توسعه ناوگان

هدف گذاری شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی برای توسعه ناوگان
(یکشنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱) ۱۳:۳۱

مدیرعامل شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی، از توسعه و تجهیز ناوگان حمل و نقل محصولات پتروشیمی با هدف گسترش بازار با مشارکت و سرمایه گذاری شرکت های ایرانی خبر داد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، مجمع عمومی سالانه شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی امروز ( یکشنبه 6 شهریور ماه) با حضور سهامداران، نماینده سازمان بورس و نیز سایر متولیان امر برگزار شد و در این مجمع ابراهیم یاسری مدیرعامل این شرکت گزارشی از عملکرد سال 1400 را ارائه کرد و به تشریح برنامه های اتی در مسیر گسترش فعالیت های شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی پرداخت.

وی با بیان این که حرکت به سمت مدیریت لجستیک شرکت های پتروشیمی به صورت مدیریت پیمان از اهداف آتی این شرکت به شمار می رود گفت: خوشبختانه تجربه موفقی را دراین زمینه با پتروشیمی ارومیه رقم زدیم و این تجربه می تواند الگوی همکاری با دیگر پتروشیمی ها باشد.

یاسری افزود: توسعه و تجهیز ناوگان دارای اولویت است و در نظر داریم تا با خرید تانکرهای حامل گاز و آمونیاک در این بخش نیز فعال شویم و سال گذشته در مسیر نوسازی ناوگان خود 24 تانکر مستعمل به فروش رسید و 19 تانکر جدید خریداری شد.

مدیرعامل شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی ادامه داد: به تازگی با عقد قرارداد با شرکت دی پلیمر آریا فعالیت های خود را گسترش داده ایم و در نظر داریم تا در زمینه در چشم انداز 1404 تبدیل به بزرگترین هلدینگ لجستیکی در صنعت پتروشیمی شویم.

وی اظهارکرد: بارگیری، ترخیص و انبار 3 رکن فعالیت شرکت مهندسی حمل و نقل پتروشیمی به شمار می رود و در این راستا از تمام ظرفیت های موجود برای توسعه فعالیت ها استفاده می شود.

تعداد بازدید : ۴۳۸