به میزبانی شرکت پتروشیمی تبریز

ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان وزارت نفت برگزار می‌شود

ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم کارکنان وزارت نفت برگزار می‌شود
(جمعه ۲۴ تیر ۱۴۰۱) ۰۰:۰۵

ششمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه کارکنان وزارت نفت"یادواره شهدای شرکت ملی صنایع پتروشیمی" از 25 تا 27 تیرماه امسال برگزار می‌شود.

به گزارش نیپنا، امیر حاجی‌کمالی، مشاور وزیر و رئیس شورای اقامه نماز وزارت نفت با اعلام این خبر اظهار کرد: این مسابقات از ۲۵ تا ۲۷ تیرماه امسال به میزبانی شرکت پتروشیمی تبریز برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات با حضور ارزنده ۸۴ شرکت‌کننده برتر خواهر و برادر در رشته‌های تلاوت تحقیق، تلاوت ترتیل، حفظ جزءهای ۵، ۱۰، ۲۰ و کل قرآن کریم و همچنین مفاهیم قرآن کریم از چهار شرکت اصلی تابعه وزارت نفت و ستاد وزارت نفت انجام می‌شود.

رئیس شورای اقامه نماز وزارت نفت با اشاره به اینکه نهادینه کردن فرهنگ قرآن کریم در وزارت نفت اهمیت ویژه‌ای دارد، افزود: رویکرد ما، شناسایی و پرورش نخبگان قرآنی و منتسبان به کلام وحی الهی برای نیل به سازمانی متعالی از منظر اسلامی- قرآنی است و این مسیر را با اولویت بسیار بالا تا حصول نتایج مشهود دنبال خواهیم کرد.

حاجی‌کمالی در پایان یادآور شد: داوری این دوره از مسابقات نیز از سوی داوران مطرح کشوری در دو بخش برادران و خواهران انجام خواهد شد و در کنار تیم داوری استادان راهنما تلاوت حافظان و قاریان را بررسی و نکات آموزشی لازم را به آنان انتقال خواهند داد، در ضمن کارنامه آموزشی هر یک حافظان و قاریان نیز پس از تلاوت به آنان تقدیم می‌شود.

تعداد بازدید : ۵۶۷