گزارش تصویری

بازدید مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت

بازدید مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت
(جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱) ۱۵:۵۷

مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، از بیست‌و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به همراه تعدادی از مدیران ارشد این شرکت از غرفه های مستقر در سالن های مختلف بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، بازدید کرد.

در این نمایشگاه، شرکت ملی نفت و صنایع بالادستی در سالن ۸ و ۹، دانشگاه‌ها و مراکز علمی، استارت‌آپ‌ها، شتاب‌دهنده‌ها و پارک‌های علم و فناوری در سالن ۱۰ و ۱۱، پتروشیمی و صنایع مرتبط در سالن A ۳۸، گاز و صنایع مرتبط، لوله و پوشش لوله و شیرآلات در سالن ۳۸، پالایش و پخش و صنایع مرتبط در سالن ۵، ماشین‌های دوار در سالن ۲۷، اتحادیه صادرکنندگان فرآورده‌های نفت، گاز و پتروشیمی ایران در سالن ۷ و انجمن‌های تخصصی نفت و دیگر شرکت‌ها هر یک در سالن‌های جداگانه قرار گرفته‌اند.

گفتنی است نمایشگاه امسال با رونق دوباره صنعت نفت شاهد حضور ۴۴ شرکت خارجی از ۱۱ کشور جهان است.

بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی هر روزه از ساعت ۹ تا ۱۷ دایر است و ۲۶ اردیبهشت‌ماه به‌کار خود پایان می‌دهد.

گزارش تصویری بازدید معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی را در نخستین روز از رویداد نمایشگاهی صنعت نفت را در اینجا مشاهده نماید.

تعداد بازدید : ۴۱۵