با حکم معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی:

مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در امور زنان و خانواده منصوب شد

مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در امور زنان و خانواده منصوب شد
(چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰) ۰۹:۳۶

مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حکمی معصومه زمانی را به عنوان مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در امور زنان و خانواده منصوب کرد.

به گزارش نیپنا ، در این حکم آمده است: «با عنایت به مراتب تعهد، شایستگی و شاخصه های بارز اخلاقی سرکارعالی، به موجب این حکم به عنوان "مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در امور زنان و خانواده" منصوب می گردید.

با توجه به نقش اساسی و ممتاز بانوان در دستیابی به آرمان های نظام اسلامی در دوران گام دوم انقلاب، و ضرورت برنامه ریزی، هماهنگی و تعامل سازنده در جهت ارتقای فضایل اخلاقی و شاخص‌های اعتقادی و عملی، امید می‌رود با سرلوحه قرار دادن سیره حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و همفکری و بهره‌گیری از آراء و نظرات بانوان همکار، جهت اعتلای جایگاه رفیع زن در سازمان های دولتی بویژه در صنعت ارزش آفرین پتروشیمی موفق باشید. انتظار دارد نسبت به ارائه راهکارهای توانمندسازی، تقویت ارتباطات مناسب سازمانی، شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای رفع آنها در چارچوب قوانین و مقررات و امکانات سازمان، همچنین تحکیم بنیان خانواده و انعکاس دیدگاه های بانوان به اینجانب اهتمام ورزید.

با استعانت از درگاه خداوند متعال در انجام وظایف و امور محوله موفق و مؤید باشید«.

به گزارش نیپنا، معصومه زمانی  مشاور معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در امور زنان و خانواده دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی است و با بیش از 19 سال حضور در صنعت پتروشیمی ازنیروهای با تجربه این شرکت به شمار می رود.

وی، در سال 1381 از طریق آزمون استخدامی وارد صنعت پتروشیمی شد و به عنوان کارشناس ارشد اتاق کنترل در مجتمع پتروشیمی امیرکبیر فعالیت خود را آغاز کرد و در تمام مراحل پیش راه اندازی و راه اندازی این پتروشمی حضور داشت.

همچنین، از سال 1385 در شرکت ملی صنایع پتروشیمی در واحد های آموزش و دفتر معاون وزیر سابقه فعالیت داشته اند و از سال 1392 تا سال 1399به عنوان کارشناس کنترل تولید مشغول به کار بودند و از سال 99 تاکنون درواحد برنامه ریزی تلفیقی مدیریت برنامه ریزی و توسعه شرکت ملی صنایع پتروشیمی مشغول به فعالیت می باشند.

تعداد بازدید : ۲,۳۹۳