پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 18 تا 21 بهمن ماه برگزار می شود

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست 18 تا 21 بهمن ماه برگزار می شود
(چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰) ۱۸:۰۵

پانزدهمین نمایشگاه ایران پلاست امسال 18 تا 21 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش نیپنا، پانزدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست از 18 تا 21 بهمن ماه امسال در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

معرفی دستاوردها، توانمندی ها و ارتقای ارتباط میان تولیدکنندگان و صنعتگران پایین دستی پتروشیمی با بخش بالادست فرصتی است که در این نمایشگاه تخصصی ایجاد می شود، و تکمیل زنجیره ارزش با استفاده از توان داخلی، انتقال فناوری‌های پیشرفته در کنار تلاش برای ارزش افزوده بیشتر از اهداف اصلی برگزاری نمایشگاه های تخصصی به شمار می رود و ایران پلاست می تواند فرصتی برای ارائه توانمندی های صنایع بالادستی و پایین دستی پلیمری باشد.

بر اساس این گزارش ،درحاشیه این نمایشگاه تخصصی ، همایش ها و پنل هایی برگزار می شود و همچنین قراردادها و تفاهم‌نامه‌های مختلفی امضا خواهد شد .
این نمایشگاه یکی از بزرگترین رویداد صنعت پلاستیک در منطقه خاورمیانه به شمار می رود و در بین نمایشگاه های معتبر صنعت پلاستیک جهان طبقه بندی می شود.

نمایشگاه بین المللی ایران پلاست تاکنون موفق به برگزاری 14 شده است. نگاه آماری به دوره های گذشته نشان می دهد این نمایشگاه با توجه به برخی مشکلات و مسائل پیش آمده همانند شیوع جهانی ویروس کووید19 توانسته است روند رو به رشدی را طی کند.


تعداد بازدید : ۲۸۳