معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی خبر داد:

طرح الفین گچساران در مسیر زنجیره ارزش از گازهای همراه نفت تا تولید پلیمر

طرح الفین گچساران در مسیر زنجیره ارزش از گازهای همراه نفت تا تولید پلیمر
(دوشنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۰) ۱۴:۵۰

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، در برنامه بازدید میدانی خود از طرح الفین پتروشیمی گچساران، ضمن ابراز خرسندی از پیشرفت عملیات اجرایی و شتاب ایجاد شده در این طرح تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار نیپنا؛ بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در برنامه بازدید میدانی دو روزه خود به استان های کهگیلویه و بویر احمد و خوزستان، صبح امروز (دوشنبه 19 مهر) از طرح زنجیره الفین پتروشیمی گچساران بازدید کرد.

وی ضمن ابزار خرسندی از پیشرفت عملیات اجرایی این طرح گفت: پتروشیمی گچساران در زنجیره مهم و بزرگی در صنعت پتروشیمی قرار دارد که خوراک خود را از طرح ملی بید بلند دریافت می کند در بخش پایین دست نیز طرح های پلیمری از جمله پتروشیمی دهدشت و پلیمر گچساران از محصول این طرح بعنوان خوراک استفاده می کنند.

بهزاد محمدی خاطر نشان کرد: امیدوارم این طرح با تلاش و پیگیری شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و مدیران ارشد این طرح و بر اساس قولی که به وزیر محترم نفت داده شده تا پایان سال ١۴٠١ به بهره برداری برسد.

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی بابیان اینکه، سبد طرح های پتروشیمی با برنامه ریزی روی خوراک های پایه در صنعت پتروشیمی روز به روز بزرگتر می شود و به همین نسبت نیز شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه پیگیری مستمر این طرح ها را در دستور کار خود قرار داده است.


تعداد بازدید : ۸۶۱