لایروبی خور جعفری ماهشهر از سوی پتروشیمی اروند

(دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰) ۱۱:۵۰

لایروبی خور جعفری ماهشهر به صورت مکانیزه از سوی پتروشیمی اروند انجام خواهد شد

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی اروند ، محمود رضایی مدیرکل دفتر بررسی و مقابله با آلودگی‌های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور به همراه رئیس اداره محیط زیست شهرستان ماهشهر و هیات همراه از بخش‌های مختلف مجتمع پتروشیمی اروند از جمله واحد فیلتر پرس، پایش آنلاین و همچنین وضعیت‌های پساب‌های خروجی از این پتروشیمی بازدید کرد و عملکرد زیست محیطی این مجتمع را بررسی کردند.

در ابتدای این جلسه، افشین کیانی رئیس مجتمع شرکت پتروشیمی اروند بر لزوم تداوم این بازدید‌ها و نشست‌ها تاکیدکرد. سپس داوود چهرازی رئیس HSE و مهدی روغنی رئیس محیط زیست پتروشیمی اروند گزارش جامعی از پیشرفت فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه محیط زیست و خروج مجتمع از صنایع آلاینده ارائه داد.

در این جلسه به یکی از مباحث مهمی که پرداخته شد، لایروبی خور جعفری بود که با رضایت‌مندی مسئولان سازمان حفاظت از محیط‌زیست همراه بود و مقرر شد که ادامه لایروبی بصورت مکانیزه انجام شود.

مدیرکل دفتر بررسی و مقابله با آلودگی‌های دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن قدردانی از تلاش‌های زیست محیطی شرکت پتروشیمی اروند، تاکید کرد که جلسات ماهیانه با حضور نمایندگان پتروشیمی برگزار شود و نتایج جلسات بصورت مکتوب برای اداره کل ارسال شود.

تعداد بازدید : ۹۷۵