مدیر عامل جدید شرکت پتروشیمی شیراز منصوب شد

(چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹) ۱۳:۰۳

رییس هیئت مدیره پتروشیمی شیراز در حکمی امین امرایی را به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت منصوب کرد.

به گزارش نیپنا ،امین امرایی با صدور حکمی از سوی افشار بازیار رییس هیئت مدیره پتروشیمی شیراز ، به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت منصوب شد.

در متن حکم انتصاب امرائی از سوی رئیس هیئت مدیره شرکت پتروشیمی شیراز آمده است: «با عنایت به تعهد، شایستگی و تخصص جنابعالی و بر اساس تصمیمات متخذه در جلسه هیئت مدیره از تاریخ  24 اسفند 99 به عنوان مدیر عامل شرکت پتروشیمی شیراز منصوب می گردید.

امید اسن با استعانت از درگاه اخدیت و تلاش و حسن درایت خویش و بهره گیری از توانایی های علمی و امکانات و منابع در اختیار و مشارکت و همراهی تمام همکاران ارجمند در به ثمر رسانیدن اهداف شرکت موفق باشید.

موفقیت جنابعالی و سایر همکاران محترم شرکت را در خدمت به نظام مقدس جکهوری اسلامی و انجام وظایف محوله از خداوند متعال خواستارم.»

گفتنی است،مهندس امرایی دانش آموخته‌ کارشناسی ارشد مهندسی نفت از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای مدیریت مهندسی و ساخت از دانشگاه علوم تحقیقات است. در سوابق ایشان تجاربی چون دبیر کنسرسیوم ایریتک/ایراسکو طرح جمع آوری گازهای همراه نفت لایه بنگستان (طرح آماک)، مدیر راه‌اندازی ایستگاه تقویت فشار گاز اسیدی، مدیر کنسرسیوم ایریتک/کیسون پروژه تغلیظ سنگ آهن خواف و مشاور چندین شرکت فعال در حوزه نفت، گاز و پتروشیمی مشاهده می‌شود.‌

 

تعداد بازدید : ۵,۷۴۷