افزایش بهره‌گیری از ظرفیت تولید واحدهای هیدروژن زدایی چین

(چهارشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۹) ۱۱:۴۲

مقدار بهره‌گیری از ظرفیت تولید واحدهای هیدروژن زدایی صنایع پتروشیمی چین در ماه اکتبر به 91 درصد و بالاترین سطح در 13 ماه گذشته رسید.

به گزارش نیپنا به نقل از پلاتس، محاسبات پلاتس براساس داده‌های خام از موسسه تهیه اطلاعات داخلی جی‌ال‌سی (JLC) حکایت از این دارد که مقدار بهره‌گیری از ظرفیت تولید واحدهای هیدروژن زدایی چین در ماه اکتبر به 91 درصد و بالاترین سطح در 13 ماه گذشته رسیده است، در حالی که این رقم در ماه سپتامبر 86 درصد بود.

منابع بازار اعلام کردند که هیچ یک از واحدهای هیدروژن زدایی چین در ماه اکتبر تحت عملیات تعمیر و نگهداری نبوده است و حاشیه فرآورش سودآور سبب شد تا واحدها مقدار بهره‌گیری از ظرفیت تولید خود را در ماه اکتبر بالا نگه دارند.

ژی‌ژیانگ ستلایت و هبی هایوی که در ماه سپتامبر هر دو به‌دلیل برنامه‌های از پیش تعیین شده و غیرمنتظره تعمیر و نگهداری نرخ پایین بهره‌گیری از ظرفیت تولید داشتند.

داده‌های جی‌ال‌سی نشان داد می‌دهد که ژی‌ژیانگ ستلایت در ماه اکتبر از ظرفیت کامل تولید خود بهره‌مند شد در حالی که این رقم در ماه سپتامبر 78 درصد بود، هبی هایوی نیز مقدار بهره‌گیری از ظرفیت تولید خود را از رقم 75 درصد در سپتامبر به 94 درصد در ماه اکتبر رساند.

ژی‌ژیانگ پتروشیمی نیز نرخ عملیاتی واحد جدید راه‌اندازی شده خود با ظرفیت تولید سالانه 600 هزار تن را از 61 درصد در ماه سپتامبر به 70 درصد در ماه اکتبر رساند.

تعداد بازدید : ۱,۱۸۱