ورود کیمیای پارس خاورمیانه به باشگاه صادرکنندگان متانول

(شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹) ۱۳:۵۴

مدیرعامل پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه گفت: تاکنون یک محموله صادراتی این شرکت بارگیری شده و یک محموله دیگر نیز در حال بارگیری و ارسال به مقصد صادراتی خود است.

 به گزارش خبرنگار نیپنا ، مدیرعامل پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه اظهارکرد: راه اندازی یک پتروشیمی در کشور در شرایط سخت کرونا دارای اهمیت ویژه ای است و خوشبختانه این مجتمع پتروشیمی واقع در عسلویه توانست در روزهای سخت کرونائی بدون آسیب به سلامت نیروی انسانی خود به تولید برسد.

وی با بیان این که اجرای طرح پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه که زیرمجموعه هلدینگ پتروفرهنگ است از سال 94 آغاز شد و در7 خردادماه امسال با  ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 650 هزار تن متانول به تولید رسید گفت:،مراسم افتتاح رسمی این مجتمع پتروشیمی به عنوان یکی از طرح های جهش دوم صنعت به زودی برگزار خواهد شد.

دولتی زاده تاکید کرد: این مجتمع 14 میلیون ساعت کار بدون حادثه در راه اندازی را به ثبت رسانده و خوشبختانه در سایه تلاشهای زیاد کارکنان این مجتمع در شرایط سخت روزهای کرونائی لطمه ای به سلامت نیروی انسانی وارد نشده است.

وی با اشاره به اینکه نیروی انسانی فعال در این مجتمع از هیچ تلاشی برای راه اندازی آن دریغ نکردند  بیان کرد: همدلی ایجاد شده برای یک روز زودتر به تولید رساندن این شرکت تا اندازه ای بود که بعضا برخی از کارکنان 60 روز به خانه نرفتند تا تولید انجام پذیرد.

مدیرعامل شرکت کیمیای پارس خاورمیانه از آغاز مطالعات اولیه برای احداث بخش پایین دستی در این واحد تولیدی خبرداد و اظهار امیدواری کرد که از این طریق بتوان به تحقق ملی جلوگیری از خام فروشی یاری رساند.

تعداد بازدید : ۲,۵۶۳