پتروشیمی شهید تندگویان پیشرو در حمایت از ساخت داخل

(یکشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۹) ۱۳:۳۶

پتروشیمی شهید تندگویان به منظور حمایت از تولید ملی اقدام به برگزاری نمایشگاه فیلترسازان داخلی کرد.

به گزارش نیپنا به نقل از  روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی شهید تندگویان، نمایشگاه فیلترسازان داخلی در راستای حمایت از ساخت داخل در صنعت پتروشیمی و با رعایت کامل دستور العمل های بهداشتی، روز یکشنبه 25 خرداد ماه در این شرکت برگزار شد.

در این نمایشگاه که با تمرکز بر نیازمندی های پتروشیمی شهید تندگویان و با حضور شرکتهای مطرح و صاحب نام در این صنعت برگزار شد؛آخرین دست آوردها و توانایی های شرکت های تولیدکننده داخلی در زمینه ساخت انواع فیلترهای صنعتی به نمایش گذاشته شد.

از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه علاوه بر عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص حمایت از توان و قابلیت های شرکت های داخلی به منظور تحقق جهش تولید، می توان به جلوگیری از خروج ارز ، خودکفایی کشور در زمینه های ساخت فیلترهای مختلف و کمک به ارتقاء دانش از طریق همفکری مدیران و کارشناسان صنعت پتروشیمی و تولید کنندگان اشاره کرد.

در این برنامه که فضایی مثبت و سازنده را برای تعامل بین صنعت پتروشیمی و تولید کنندگان بوجود آورده بود ؛چهارده شرکت مطرح کشور در زمینه فیلترسازی حضور یافته و ضمن معرفی محصولات، قابلیت های خود را در تولید محصولات جدید به نمایش گذاشتند.

قابل ذکر است علاوه برمدیران، مسئولین و کارشناسان پتروشیمی شهید تندگویان ، مدیران و کارشناسان شرکتهای پتروشیمی مستقر درمنطقه ویژه پتروشیمی نیز از نمایشگاه بازدید نموده و وضمن بیان نیازها و خواسته های خود از تولیدکنندگان، مذاکره و هماهنگی جهت استفاده از ظرفیت تولید کنندگان داخلی دراین نمایشگاه صورت پذیرفت.
تعداد بازدید : ۴,۶۶۹