توسعه دانش فنی سه گانه تولید پلیمر از گاز طبیعی در طرح GTPP اسلام آباد غرب

(چهارشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۲:۵۰

معاون وزیرنفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: ساخت طرح (GTPP) در منطقه اسلام آباد غرب منجر به تحول دراقتصاد، صنعت و اشتغال غرب کشورخواهد شد.

 به گزارش خبرنگار نیپنا، بهزاد محمدی امروز چهارشنبه (3 اردیبهشت ماه) در نخستین جلسه هیئت مدیره شرکت صنایع پتروشیمی اسلام آباد غرب  که با حضور مدیران ارشد شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد با تاکید براهمیت این طرح گفت: توسعه دانش فنی سه گانه تولید پلیمر از گاز طبیعی در طرح GTPP اسلام آباد غرب ، یک دستاورد ارزشمند است که عملیات اجرایی این طرح بزودی با استفاده از دانش فنی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی آغاز خواهد شد.

وی افزود: این طرح که یک طرح ویژه در صنعت پتروشیمی به شمار می رود با بهره گیری از دانش ایرانی از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به عنوان سازمانی توسعه ای احداث خواهد شد و خوشبختانه تمام زیرساخت ها برای اجرایی شدن این طرح آماده است.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به اشتغال زایی این طرح و نیز فراهم شدن زمینه برای تکمیل زنجیره ارزش و  توسعه صنایع پایین دستی تصریح کرد: با همکاری و تعامل بخش های مختلف دردولت و همچنین استانداری کرمانشاه  ، گام موثری در ایجاد رونق در این استان و استان های همجواربرداشته خواهد شد.

تعداد بازدید : ۱,۵۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید