از اعتبارات شورای راهبردی منطقه ویژه محقق شد:

تامین تجهیزات درمانی بیماران کرونایی به ارزش ۳۱ میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

(دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۲۹

تجهیزات درمانی ویژه بیماران کرونایی به ارزش ۳۱ میلیارد ریال ازمحل اعتبارات شورای راهبردی شرکتهای مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر خریداری شد.

 به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شرکت عملیات غیرصنعتی و خدمات صنایع پتروشیمی در آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا در کشور، جلسه شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه ماهشهر برگزار و مقرر شد شرکت های پتروشیمی با هدف غلبه بر این ویروس به مجموعه های بهداشت و درمان استان خوزستان و شهرستان بندرماهشهر کمک کنند.

در ادامه این حمایت ها و بنابر اعلام نیاز مجموعه بهداشت و درمان استان خوزستان طی روزهای گذشته ۶ دستگاه ونتیلاتور(دستگاه تنفس مصنوعی) برای مجموعه بهداشت و درمان استان خوزستان، ۵ دستگاه ونتیلاتور و یک دستگاه سونوگرافی پرتابل نیز برای بیمارستان شهرک بعثت جمعا به ارزش ۳۱ میلیارد ریال خریداری شد.

گفتنی است که پیش از این نیز در راستای اقدامات ضدکرونایی و با هدف تقویت مجموعه بهداشت و درمانی شهرستان بندرماهشهر، ۵ هزار دست لباس محافظتی به همراه کیت کامل ویژه پرستاران و پزشکان به ارزش ۱۵ میلیارد ریال تهیه شد و ۵ میلیارد ریال نیز جهت خرید تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان در راه مقابله با شیوع ویروس کرونا تخصیص یافت.

تعداد بازدید : ۱,۵۲۹