بررسی آخرین وضعیت ​مقابله با شیوع بیماری کرونا در صنعت پتروشیمی

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۰۴

معاون وزیرنفت و مدیرشرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی به صورت ویدئو کنفرانس با رئیسان کمیته های شرایط اضطراری مناطق ماهشهر و عسلویه آخرین وضعیت پیشگیری و مقابله با این بیماری را بررسی کرد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، بهزاد محمدی مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی امروز (دوشنبه، 26 اسفندماه) در نشستی که به‌صورت ویدئوکنفرانس با حضور اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در صنعت پتروشیمی ومدیران ارشد NPC به‌منظور بررسی راهکارهای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا برگزار شد در جریان آخرین اقدام های انجام شده درمناطق عملیاتی ماهشهر و عسلویه قرار گرفت.

وی با بیان این که شرکت های پتروشیمی در بحث پایش و ارزیابی سلامت کارکنان باید با جدیت اقدام کنند گفت: شوراهای راهبردی و مدیران مجتمع های پتروشیمی افزون برآماده باش کامل باید اقدام های خود در ابعاد مختلف ارتقا دهند.

محمدی خطاب به مدیران و اعضای کمیته های شرایط اضطراری  منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و پتروشیمی های های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ابراز داشت: سلامتی کارکنان و خانواده های آنان و نیز مردم در شهرها و شهرک های پیرامونی باید به عنوان یک راهبرد مهم مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تقدیراز اقدام های ارزشمند انجام شده در مجموعه صنعت پتروشیمی کشور افزود:  شرکت های پتروشیمی در هفته های  گذشته اقدام های بسیار مطلوبی را در تامین نیازهای کشور به ویژه برای تولید مواد ضد عفونی کننده انجام داده اند و این روند تداوم خواهد یافت.

بر اساس این گزارش ، امید شهیدی نیا و محمد رضا سمیعی روسای کمیته های شرایط اضطراری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس گزارش هایی از آخرین اقدام های انجام شده را ارائه کردند.

تعداد بازدید : ۱,۱۹۵
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید