پشتیبانی صنعت پتروشیمی در تامین مواد ضد عفونی مورد نیاز کشور

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۹:۵۵

مدیرHSE و دبیر ستاد شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: تداوم افزایش تولید آب ژاول ( ماده ضد عفونی کننده سطوح) تا پایان بحران کرونا و رفع نیازهای کشور از سوی پتروشیمی کارون ادامه خواهد یافت.

مدیر HSE و دبیر ستاد مدیریت شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفتگو با خبرنگار نیپنا گفت:  در راستای سیاست های شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مقابله با شیوع بیماری کرونا ویروس و با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، پتروشیمی کارون قادر به تولید روزانه  100 تن آب ژاول  غلیظ معادل یک میلیون لیتر مواد ضد عفونی کننده سطوح کشوراست.

عمادی افزود:  تاکنون 19 میلیون لیتر از این محصول استراتژیک  تولید و توزیع شده است.

مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد:  با توجه به ظرفیت مطلوب تولید­، قادر به تامین تمام نیاز های کشور با همکاری پتروشیمی کارون تا پایان بحران همه گیری هستیم.

وی با بیان این که  به دنبال شیوع بیماری کرونا ویروس در کشور، شرکت ملی صنایع پتروشیمی نیز همگام با دیگر نهادهای دولتی، مجموعه تمهیداتی را در این زمینه در دستور کار قرار داده است، گفت: با همکاری و تعامل هلدینگ ها و مجتمع های پتروشیمی و اتخاذ تدابیر لازم در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی، قادر به گذر از این بحران خواهیم بود.

 


 

تعداد بازدید : ۲۶۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید