پیام نوروزی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۰۰

بهزاد محمدی معاون وزیرنفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی فرا رسیدن نوروز 1399را تبریک گفت.

به گزارش نیپنا، متن کامل پیام نوروزی مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به شرح زیر است:

بنام خداوند بخشاینده مهربان
فرا رسیدن نوروز باستانی و رستاخیز بهار را به یکایک تلاشگران صنعت پتروشیمی شادباش می گویم. جای بسی افتخار است که در آغاز سال 1399 هجری شمسی همراه با شکوفایی بهار طبیعت، از اهتمام و تلاش مسئولانه شما همکاران عزیز صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم.
صنعت پتروشیمی کشور در سال 98 با همه فراز و فرودهای تلخ و شیرینش، با بکارگیری هوشمندانه فرصتها، ظرفیتها و زیرساخت های کشور، مولفه های یک صنعت "اثربخش، پایدار و پویا" را در اقتصاد ایران به نمایش گذاشت و انشاالله با شور و اشتیاق وافر، برای ایرانی آبادتر، مصمم تر از گذشته در این مسیر گام بر خواهد داشت.
از آنجائیکه روزهای پایانی سال 98 با هجوم ویروس مهلک کرونا به کشور و ابتلای شماری از هموطنان عزیزمان همزمان شده است، صنعت پتروشیمی کشور بار دیگر در این جدال، پیشگام تولید مواد بهداشتی و ضدعفونی کننده گردید و با تامین بخشی از نیاز مبرم و فزاینده کشور به این مواد حیاتی، نقش موثر خود را در کاهش شیوع این ویروس فراگیر ایفا نموده است.

همکاران گرانقدر،

در این برهه تاریخی، به پشتوانه تلاش سترگ شما، نقشه راه "عصر نوین صنعت پتروشیمی ایران" ریل گذاری گردیده و توسعه متوازن و پایدار این صنعت با انجام طرحهای جهش دوم و سوم صنعت پتروشیمی، با اعتماد و باور توانمندیهای فناورانه، سرمایه ارزشمند انسانی و حضور هوشمندانه بخش خصوصی محقق خواهد گردید.
امید است با لطف خداوند مهربان و همدلی و همکاری همه تلاشگران صنعت وزین پتروشیمی، به این دستاورد بزرگ نائل شویم.
در پایان بار دیگر فرا رسیدن بهار زندگانی و آغاز سال نو را تبریک عرض نموده و از درگاه حضرت دوست، ایام فرخنده و مبارک برای شما و خانواده های محترمتان آرزو می نمایم.تعداد بازدید : ۲,۰۲۰
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید