آمادگی شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی برای همکاری با شرکت های دانش بنیان

(دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۵۰

​مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت: آماده هرگونه همکاری و تعامل با شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها برای رفع نیازهای صنعت پتروشیمی هستیم.

 به  گزارش خبرنگار نیپنا، علی پژوهان امروز دوشنبه(28 بهمن ماه) در دومین روز گردهمایی شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌های صنعت نفت و ارائه نیازهای فناورانه با بیان این که صنعت پتروشیمی ایران در مسیر توسعه قرار گرفته است گفت: ارتباط با مراکز دانشگاهی ، شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها می تواند نیازهای صنعت را برطرف کند.

مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی ادامه داد:ارتباط بسیار خوبی را با پژوهشگران در بخش های مختلف داریم و با توجه به زیر ساخت ها و امکانات مطلوب در مراکز شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی واقع در تهران، اراک و ماهشهر آمادگی داریم تا دستاوردها ومحصولات تولیدی از سوی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها را در مراکز خودمان تست کرده و با توجه به استانداردهای موجود به صنعت پتروشیمی معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر قراردادهای مختلفی با شرکت های پتروشیمی  برای رفع نیازهایشان منعقد شده است و زمینه حضور شرکت های دانش بنیان و استارت آپ ها  با توجه به مصوبه های جدید  در راستای تامین نیازهای مجتمع های پتروشیمی فراهم شده است.

به گزارش نیپنا در این گردهمایی،غلامرضا امیر شقاقی مدیرعامل پتروشیمی خارک نیز با تاکید بر این که شرکت های دانش بنیان می توانند در رفع نیازهای صنعت نقش آفرین باشند گفت: آماده همکاری و نیز استفاده از دانش این شرکت ها با هدف بهبود فرایند تولید و ارتقای کیفیت هستیم.

بر پایه این گزارش، نمایندگان چند مجتمع پتروشیمی نیز در سخنان خود عمده ترین نیازهای خود را درزمینه کاتالیست ها، مواد شیمیایی ،تجهیزات ودیگر موارد ارائه کردند.

تعداد بازدید : ۵۵۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید