پیام مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی به مناسبت دهه مبارک فجر

(جمعه ۱۱ بهمن ۱۳۹۸) ۲۳:۰۰

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در پیامی فرا رسیدن دهه مبارک فجر را به خانواده بزرگ صنعت پتروشیمی تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

به نام خدای مهربان

همکاران معزز صنعت پتروشیمی؛

دهه مبارک فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران تجلی شکوهمند حماسه و سرافرازی ملتی است که با فریاد «استقلال، آزادی،جمهوری اسلامی» صفحه‏ زرینی را در تاریخ حیات بشریت گشود.

اکنون با گذشت بیش از چهار دهه از عمر پربرکت انقلاب اسلامی، مردمان فاتح این سرزمین کهن در حالی این ایام را گرامی می دارند که با دست یافتن به موفقیت های بی شمار و سُترگ در ابعاد مختلف صنعتی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نگاهی به افق آینده برای موفقیت های پیش رو دارند. در این میان آنچه همکاران ارجمندمان درصنعت ارزش آفرین پتروشیمی بر جای گذاشته اند، «پویایی و سرآمدی» است که مایه مباهات ملی و فخر میهن اسلامی است.

امید است در این مسیر با همت والای شما کارکنان پرتلاش صنعت پتروشیمی بتوانیم با گام هایی توام با ایمان و عشقِ به خدمتِ صادقانه، سربلندی و عزت ایران اسلامی را شاهد باشیم.

فرا رسیدن دهه فجر که یادآور پایداری و رشادت زنان و مردان استواریست که برای ماندگاری و عزت مام وطن، افتخاراتی جاودانه آفریده اند، بر مردم عزیز و به ویژه خانواده های معزز شهدا مبارک باد.

 

      بهزاد محمدی

تعداد بازدید : ۶۸۶