لزوم پیگیری مستمر مشکلات صنایع پایین دستی

(شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸) ۱۵:۰۷

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: مشکلات و چالش های صنایع پایین دستی پتروشیمی باید بطور مستمر پیگیری شود تا تولید پایدارصنایع تکمیلی تداوم داشته باشد.

 به گزارش خبرنگار نیپنا، بهزاد محمدی امروز شنبه(5 بهمن ماه) دردیدار با جمعی از مدیران عامل بنگاه های تولیدی فعال درصنایع پایین دستی پتروشیمی با تاکید برحمایت NPC از صنایع  پایین دستی در راستای تکمیل زنجیره ارزش و تولید محصولات نهایی گفت: دفتر توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی به دنبال تسهیل فعالیت های تولیدکنندگان است.

وی افزود: باید زمینه را برای تولید  مستمر صنایع پایین دستی فراهم کرد و مجتمع های پتروشیمی خوراک مورد نیاز را با بالاترین کيفیت و با توجه به شرایط بازار و عرضه و تقاضا در موعد مقرر برای  شرکت های فعال در بخش پایین دستی تامین کنند .

 مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: نقش انجمن ها و تشکل های صنایع پایین دستی پتروشمی در تنظیم بازار بسیار مهم است و در صورتی که مشکلات و چالش های تولید کنندگان  از طریق این نهادهای صنفی پیگیری شود می توان در زمان کمتری بررسی و تصمیم گیری های لازم را اعمال کرد.

محمدی با بیان این که هفته گذشته  درجلسه هم اندیشی با مدیران تشکل ها و انجمن های پتروشیمی بسیاری از مشکلات مطرح شد  گفت: بحث بازار داخل اولویت نخست ما است و با تداوم این گونه جلسه ها می توان زمینه را برای فعالیت صنایع تکمیلی تسهیل کرد .

 مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی تصریح کرد: تکمیل زنجیره ارزش در صنعت پتروشیمی یک راهبرد ملی است.

تعداد بازدید : ۷۰۶