ضرورت نهادینه سازی پدافند غیر عامل در صنعت پتروشیمی

(سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸) ۱۰:۱۰

رئیس پدافندغیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: این شرکت باهمکاری هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی در حال نهادینه کردن پدافند غیر عامل در صنعت پتروشیمی است.

ناصر جمشیدی رئیس پدافندغیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی صنایع پتروشیمی در گفتگو با خبر نگار نیپنا با تاکید بر اهمیت پدافند غیر عامل در روند توسعه صنعت پتروشیمی کشورمان اظهارکرد: برای بزرگداشت هفته پدافندغیرعامل در شرکت ملی صنایع پتروشیمی اقدام های مختلفی به انجام رسید ه است.

وی افزود: به منظور تعمیق و نهادینه سازی فرهنگ و الویت بخشیدن به اقدامات عملی پدافندغیرعامل در اجرای طرح ها و برنامه های مصون بخشی، تاب آوری و ایمن سازی زیرساخت های کشور دستورالعمل بزرگداشت پدافندغیرعامل ابلاغی از ستادکل نیروهای مسلح به شرکتهای پتروشیمی ارسال و پیگیری برای اجرای آن به انجام رسید.

جمشیدی با بیان این که برنامه های ذیل برای هر چه با شکوه تر کردن گرامیداشت هفته پدافند غیرعامل به اجرا در آمد گفت: پخش و اعلام عناوین روزهای هفته پدافندغیرعامل از طریق سامانه برید سازمانی، نصب بنر و پوستر ارسالی از سازمان پدافندغیرعامل کشور، برنامه ریزی برای برگزاری تمرین سراسری تخلیه اضطراری کارکنان در منطقه پارس با همکاری سازمان پدافندغیرعامل، سازمان منطقه ویژه انرژی اقتصادی پارس و HSE پتروشمی منطقه پارس از جمله اقدام های انجام شده است.

رئیس پدافندغیرعامل و مدیریت بحران شرکت ملی صنایع پتروشیمی ادامه داد: برنامه ریزی و اجرای مسابقه گرامیداشت روز ملی پدافندغیرعامل جهت فرهنگ سازی، حضور فعال در هشتمین همایش ملی پدافندغیرعامل. برنامه ریزی برای آموزش تخصصی پدافندغیرعامل مدیران عامل پتروشیمی، حمایت از پایان نامه های مرتبط با موضوعات پدافندغیرعامل و برنامه ریزی برنامه پیاده روی عمومی کارکنان ستاد نیز از دیگر برنامه های انجام شده در مسیر تحقق پدافند غیر عامل است.

   

            


تعداد بازدید : ۱,۵۴۰