عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

نمایشگاه ایران پلاست نمایش شکوه صنعت پتروشیمی است

(شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۲:۲۷

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: نمایشگاه ایران پلاست جلوه موفقیت‌های بزرگ صنعت پتروشیمی است و صنعت پتروشیمی با وجود تحریم‌ها دوران باشکوه و حرکت رو به جلو خود را طی می‌کند.

عبدالحمید خدری، عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار نیپنا با بیان اینکه صنعت پتروشیمی متاثر از پیشرفت‌های علمی، هر سال توسعه می‌یابد، گفت: حضور متعدد شرکت‌های داخلی و خارجی نمایشگاه ایران پلاست باوجود سخت‌ترین شرایط تحریمی، بدون تردید رقابت در این حوزه را افزایش می‌دهد.

وی افزود: حضور شرکت‌های  توانمند داخلی در نمایشگاه ایران پلاست امسال برای صنعت پتروشیمی کشور بسیار مفید و موثر خواهد بود و  این نمایشگاه بهترین فرصت برای ارائه توانمندی ها و دستاورد های  این صنعت ارزشمند است.

خدری، افزایش ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی را مایه افتخار ملی دانست و تصریح کرد: صنعت پتروشیمی ایران امروز دوران باشکوه و حرکت رو به جلوی خود را طی می‌کند، البته باید هرچه باید با هدف انتقال دانش و فناوری های روز جهان از توانمندی‌های شرکت‌های خارجی نیز استفاده کنیم.

این عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: معنا و مفهوم اقتصاد مقاومتی در صنعت پتروشیمی اینگونه است که چگونه می‌توان از زیرساخت‌های موجود در این صنعت با هم‌افزایی بیشتر استفاده‌های لازم را در جهت منافع ملی برد که هم اکنون نیز این مهم بدرستی معنا شده است.

تعداد بازدید : ۲۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید