مدال آوری بانوان ورزشکار سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی

(یکشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۸) ۱۴:۵۳

15 مدال انفرادی و یک مقام تیمی حاصل کار بانوان ورزشکار سازمان منطقه ویزه اقتصادی پتروشیمی در مسابقات شرکتهای پتروشیمی بود.

15 مدال انفرادی و یک مقام تیمی حاصل کار بانوان ورزشکار سازمان منطقه ویزه اقتصادی پتروشیمی در مسابقات شرکتهای پتروشیمی بود.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در رشته شنا، تیم شنای بانوان این سازمان، در بین ۱۴ تیم شرکت کننده  موفق به کسب ۱۵ مدال رنگارنگ شد.

ترکیب بانوان مدال آور سازمان منطقه ویژه به این شرح بود: ۲ مدال طلا (کریمی دولت آبادی و عباسی زاده)، ۴ مدال نقره (جلالی (2 مدال) شیرعلی و عباسی زاده) و ۹ مدال برنز (چاربند (۲مدال)، سده ای (2 مدال)، پناهی زاده، آرمون، شیرعلی، احمدمحمدی و کوشاری(

شرکتهای بندرامام، رازی، سازمان منطقه ویژه، عملیات، مبین، پازارگاد، خراسان جنوبی، جم، تندگویان، فجر، نوری، امیرکبیر، پارس و مارون در رقابتهای شنا حضور داشتند.

بانوان تیرانداز این سازمان نیز در رشته تیراندازی (تپانچه و تفنگ بادی)، از بین ۵ تیم شرکت کننده، بندرامام، سازمان منطقه ویژه، امیرکبیر، مارون و تندگویان به مقام دوم تیمی دست یافتند و غالبی از تیم سازمان منطقه ویژه در رشته تفنگ بادی مدال طلای انفرادی این رشته را از آن خود کرد.

مسابقات ورزشی بانوان شرکتهای پتروشیمی از تاریخ ۳ شهریور به میزبانی عملیات غیر صنعتی در ماهشهر آغاز شد و شرکت های پتروشیمی در رشته های مختلف ورزشی در آن شرکت کردند.

تعداد بازدید : ۳۶۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید