پرتال سهامداران شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه راه‌اندازی شد

(شنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۸) ۱۳:۳۵

پرتال سهامداران شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با هدف تسهیل در ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به سهامداران، راه‌اندازی شد.

به گزارش نیپنا به نقل از  روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه، پرتال امور سهام این شرکت با هدف صرفه‌جویی در زمان و ارائه خدمات غیرحضوری برای سهامداران راه‌اندازی شد.

شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه به منظور ارتقای سطح خدمات به سهامداران و تسهیل اطلاع رسانی به ایشان، استقرار سیستم مدیریت سهام را در دستور کار قرار داده و متعاقب آن سیستم پرتال سهامداران را راه ‏اندازی کرده  است.

سهامداران شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه از این پس می‌توانند از آخرین وضعیت سهام خود، مشاهده موجودی سهام، کاردکس خرید و فروش، مانده مطالبات ناشی از سود سهام، ویرایش اطلاعات تماس، حساب بانکی، ارسال پیام برای امور سهام و ... اطلاع یابند.

گفتنی است سیستم پرتال سهامداران با بهره گیری از اطلاعات موجود در سیستم «مدیریت سهام»، تعاملی دوسویه و مستقیم و به صورت برخط (online)بین سازمان و سهامداران بوجود می آورد که افزون بر سهولت عملیات و فراغت از زمان و مکان در دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای سهامدار، کاهش قابل توجه انواع هزینه های مرتبط برای سازمان را نیز به همراه می آورد.

سهامداران شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه برای دسترسی به این پرتال، می‌توانند به صفحه اصلی وب سایت این شرکت به آدرس: www.kpic.ir قسمت پیوندها، لینک "پرتال سهامداران" مراجعه و نسبت به ثبت نام و دریافت نام کاربری خود اقدام کنند.

این پروژه از ابتدای اسفند ماه با مشارکت واحد فن‏اوری اطلاعات و امور سهام این شرکت آغاز و طبق برنامه در پایان اردیبهشت ماه خاتمه یافت.

تعداد بازدید : ۷۳۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید