حفظ محیط زیست اولویت صنعت پتروشیمی

(چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸) ۱۴:۴۸

سرپرست مدیریت HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: حفظ محیط زیست یکی از الزام های راهبردی و مهم مجتمع ها و طرح های پتروشیمی است.

به گزارش خبرنگار نیپنا جلسه گردهمایی روسای محیط زیست صنعت پتروشیمی امروز چهارشنبه( 29 خرداد ماه) با حضور مسئولان محیط زیست شرکت های پتروشیمی، معاون محیط زیست HSE وزارت نفت و کارشناسان سازمان محیط زیست در شرکت ملی صنایع پتروشیمی برگزار شد.

بر اساس این گزارش، داوود عمادی سرپرست مدیریت HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به وجود نیروهای کارآمد و متخصص در بخش محیط زیست شرکت های پتروشیمی اظهارکرد: حفظ محیط زیست باید بطور جدی مورد توجه وسر لوحه تمام فعالیت ها قرارگیرد و در این مسیر باید واحد های HSE با جدیت تمام این گونه فعالیت ها را مورد توجه قرار دهند .

وی افزود: بهترین استراتژی برنامه محور بودن  است زیرا برنامه ریزی های جامع و کلان محیط زیستی سبب بهبود این فعالیت ها خواهد شد و باید بر این نکته تاکید کرد که در چند سال اخیر از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی برنامه های جامع و مختلفی برای صیانت از محیط زیست تعریف شده است .

عمادی ادامه داد: وزارت نفت، شرکت ملی صنایع پتروشیمی و نیز سازمان محیط زیست از برنامه ها و اقدام های شرکت های پتروشیمی برای حفظ محیط زیست حمایت می کنند.

گفتنی است که در این گردهمایی ، پیرامون مسائل محیط زیستی  صنعت پتروشیمی، اهداف و برنامه ها، برنامه مدیریت آلودگی هوا در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، سامانه مبادلات پسماند و پایش های محیط زیستی سازمان محیط زیست و همچنین استقرار مدیریت کربن در صنعت پتروشیمی بحث و گفتگو شد.

تعداد بازدید : ۱,۰۰۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید