دیدار شهردار ماهشهر از سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی:

تاکید بر استفاده از پتانسیل ماهشهر برای رونق کسب و کار شهری

(چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۵۵

اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار بندر ماهشهر در دیدار با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در خصوص سازوکارهای توسعه همکاری ها بر پایه ظرفیت های قانونی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در این دیدار سید امید شهیدی نیا، با تأکید بر این که شهرستان بندرماهشهر با دارا بودن ظرفیت های بالای گردشگری و توریستی می تواند به عنوان یکی از ظرفیت های بزرگ شهری در سطح منطقه و استان مطرح شود، افزود: ایجاد و توسعه مجتمع های تجاری و بازارهای مرزی، به عنوان یکی از کاربری های شهری در کنار توسعه اقتصادی برای ایجاد فرصت های شغلی و توسعه کسب و کار مؤثر و حائز اهمیت می باشد.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، ضمن اشاره به نقش پررنگ و مهم شورای اسلامی شهر به عنوان نمایندگان منتخب مردم در پیگیری مطالباتشان، از حضور شهردار و اعضاء شورای اسلامی شهر ماهشهر در سازمان ابراز خرسندی و از خدمات و تلاش های مدیریت شهری در انجام اقدامات عمرانی، خدماتی و زیباسازی تشکر کرد.

در این جلسه همچنین دو طرف در خصوص سازوکارهای توسعه همکاری ها بر پایه ظرفیت های قانونی و توانمندی های موجود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

این جلسه با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهرستان بندر ماهشهر در فضائی صمیمی و دوستانه و با هدف ایجاد تعامل سازنده و همکاری های بیشتر و با محوریت پیگیری مسائل و مشکلات مرتبط و رفع دغدغه های موجود در محل سازمان منطقه ویژه برگزار شد.

تعداد بازدید : ۱,۳۱۱