اهدا تندیس سیمین صنعت سبز کشور به پتروشیمی فن آوران

(سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۷) ۱۳:۵۵

شرکت پتروشیمی فن آوران موفق به کسب تندیس سیمین بیستمین جایزه ملی صنعت سبز برای چهارمین سال متوالی شد.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی فن آوران در   بیستمین جایزه ملی صنعت سبز این پتروشیمی برای چهارمین سال متوالی بعنوان صنعت سبز کشور ، شناخته شد.
پتروشیمی فن آوران بعنوان سومین تولید کننده محصول متانول در کشور و نخستین تولید کننده اسید استیک در ایران، با بهره گیری از استرات‍ژی های کاربردی و موثر توانسته است گامهای بزرگی را در مسیر حفاظت از منابع انرژی، با رعایت اصول زیست محیطی بردارد.
این شرکت تاکنون طی سالهای ۹۳ تا ۱۳۹۶ مفتخر به دریافت جایزه صنعت سبز از سازمان حفاظت محیط زیست کشور گردیده است.
هدفگذاری این شرکت در افق ۱۴۰۴ دستیابی به پایداری در تولید و سودآوری با اهتمام کامل به تولید سبز و بهینه سازی مصرف انرژی تعیین گردیده است. بنابر اعلام مدیریت HSE شرکت، اهم اقدامات اجرایی منجر به دستیابی به موفقیت های حاضر ، شامل تدوین خط مشی زیست محیطی شرکت همراستا با اسناد مصوب ارکان جهت ساز، مدیریت پساب و پسماند های صنعتی ، کنترل آلاینده های اتمسفریک و صوتی، بهینه سازی مصارف در حوزه انرژی و مدیریت منابع و آموزشهای مستمر زیست محیطی در تمامی سطوح کارکنان و عوامل اجرایی بوده است.
شایان ذکر است مراسم اهدای جوایز برگزیدگان هم اکنون در محل سالن همایش های بین المللی سازمان حفاظت محیط زیست با حضور دکتر کلانتری معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ، همچنین سرپرست وزارت بهداشت دکتر سعید نمکی و نیز نماینده یونیدو، مدیر برنامه های زیست محیطی GIZ آلمان، فرشچی معاون دریایی سازمان و جلالوندی معاون ارزیابی سازمان حفاظت محیط زیست و نمایندگان شرکت های برگزیده و اصحاب رسانه، در حال برگزاری است که در این مراسم  مهندس اسفندیاری مدیریت شرکت پتروشیمی فن آوران تندیس سیمین صنعت سبز سال ۱۳۹۶ را از دست مقام مدعو دریافت کرد.


تعداد بازدید : ۴۲۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید