افزایش تعرفه استایرن منومر وارداتی چین از آمریکا

(سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۱۰

وزارت بازرگانی چین تعرفه محصول استایرن منومر وارداتی از آمریکا را تغییر داد.

به گزارش نیپنا به نقل از پلاتس، وزارت بازرگانی چین به تازگی اعلام کرد: تولید کنندگان استایرن کره جنوبی، تایوان و ایالات متحده در جریان نرخ نهایی تعرفه ضد دامپینگ (antidumping duty rates) برای واردات استایرن منومر (styrene monomer) به چین قرار گرفته اند.
تعرفه ضد دامپینگ اولیه که پیشتر در تاریخ 13 فوریه امسال بر استایرن منومر وارداتی از کره جنوبی، تایوان و ایالات متحده در نظر گرفته شد؛ بین 5 تا 10.7 درصد بود. تعرفه یادشده بر اساس شرکتی که محموله از سوی آن ارسال می شد؛ متغیر بود و به اداره کل گمرگات چین پرداخت می شد.
پس از تقاضاهای پر شمار از سوی عرضه کنندگان مختلف استایرن منومر در پی تصمیم اولیه، تعرفه های ضد دامپینگ بر محموله های وارداتی از کره جنوبی و تایوان در تصمیم نهایی کاهش داده شد. این در حالیست که نرخ های به مراتب بالاتری برای تولیدکنندگان مستقر در ایالات متحده در نظر گرفته شده است.
برای مثال لیوندل باسل به عنوان یکی از تولیدکنندگان ایالات متحده شاهد افزایش نرخ اولیه 9.2 درصد به 13.9 درصد خواهد بود. نرخ یادشده برای شرکت وست لیک استایرن (Westlake Styrene) از 10.7 درصد به 13.7 درصد افزایش یافت. اینئوس استایرلوشن (INEOS Styrolution) و آمریکاس استایرنیکس (Americas Styrenics) نیز شاهد رشد نرخ تعرفه از 9.2 درصد به 13.9 درصد خواهند بود.
سایر تولیدکنندگان آمریکایی استایرن با نرخ 5.57 درصد مواجه هستند.

تعداد بازدید : ۶۲۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید