مدیر عامل جدید پتروشیمی تبریز منصوب شد

مدیر عامل جدید پتروشیمی تبریز منصوب شد
(چهارشنبه ۲۵ اَمرداد ۱۳۹۶) ۱۴:۳۸

رئیس هیئت مدیره پتروشیمی تبریز در مراسمی سیاوش درفشی را نهمین مدیر عامل این شرکت معرفی کرد.

به گزارش نیپنا، در حکم مدیرعامل جدید بر توجه ویژه به ارتقاء فرهنگ سلامت، ایمنی و محیط زیست در راستای صیانت از کرامت انسانی ، شناسایی نیروهای توانمند، مسئولیت پذیر ، صدیق و برخوردار از وجدان کاری جهت بهره گیری از قابلیت های کارکنان ، جذب و تقویت نیروی انسانی کارآمد با ارائه آموزش های علمی ، توسعه و تکمیل زنجیره تولید با ارتقاء بهره وری ، توجه به اصل مشتری مداری و ذینفعان و همچنین حضور مستمر در بازارهای داخلی و خارجی تاکید شده است .
توکلی رئیس هیئت مدیره پتروشیمی تبریز در این مراسم گفت : با معرفی مهندس درفشی در راستای حفظ جایگاه بزرگان این صنعت، برگ زرین دیگری در پتروشیمی تبریز ترسیم و شکل میگیرد که نشانگر اعتماد به مجموعه با بهره گیری از ظرفیت های بومی ، تخصصی و مدیریتی می باشد.
 در این نشست همچنین بر ایجاد ارزش افزوده با بهره گیری از ظرفیت های خام جهت افزایش تولید ثروت برای کشور، با تعامل پالایشگاه و پتروشیمی بعنوان امانت و سرمایه ملی جهت گشایش درهای توسعه با اجرای پروژه های جدید  تاکید شد.
درفشی نیز با اشاره به نقش مدیریت نوین در بهبود وضعیت اقتصادی شرکت گفت : بار سنگین در کنار متخصصان سختکوش بسیار سبک تلقی میشود که امیدوارم با همیاری همکاران صدیق و تلاشگر خود بتوانیم پتروشیمی تبریز  را به نگین برتر صنایع پتروشیمی ایران تبدیل کنیم .
گفتنی است مهندس درفشی از مدیران کارآمد این مجموعه، پیش از این مدیریت بهداشت، ایمنی و محیط زیست شرکت   ملی نفت ایران را بر عهده داشت . 
بر اساس این گزارش،  همچنین از تلاش های مهندس سلیمانی در مدت تصدی مدیریت این شرکت تقدیر بعمل آمد.


تعداد بازدید : ۱۴,۷۹۸