مشارکت گسترده پراگناست آلمان در طرح های پتروشیمی ایران

(دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷) ۱۴:۵۸

مدیر فروش شرکت پراگناست گفت: حدود20 سال است که درپتروشیمی ایران فعالیت داریم و عرضه سیستم های مانیتورینگ به پتروشیمی های امیرکبیر، لاله و کردستان از جمله فعالیت های انجام شده است.

الکساندر هارنکمپ، مدیر فروش منطقه ای شرکت پراگناست (PROGNOST) آلمان، در گفتگو با خبرنگارنیپنا در حاشیه بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، با اشاره به ششمین حضور این شرکت در این رویداد بین المللی عنوان کرد: پراگناست از شناخته شده ترین شرکت ها در زمینه مانیتورینگ وضعیت آنلاین (Online Condition Monitoring) است که سابقه ای 30 ساله در این حوزه دارد. این شرکت دارای تخصص ویژه در وایبریشن مانیتورینگ (Vibration Monitioring) و سیستم های مراقبی مبتنی بر ارتعاش برای قطعات چرخنده (Rotating Equipment) است.

او خاطرنشان کرد: هدف عمده ما از حضور در این دوره از نمایشگاه ملاقات با پایگاه گسترده مشتریان در ایران به ویژه در حوزه پتروشیمی است. ما شناخت خوبی از بازار ایران داریم و در حال حاضر حدود 15 تا 20 سال است که در صنایع پتروشیمی و پالایش این کشور فعالیت داریم. از جمله می توان به همکاری با شرکت های ایرانی و عرضه سیستم های مانیتورینگ به پتروشیمی های امیرکبیر، لاله، پالایشگاه بندرعباس، پتروشیمی کردستان و هلدینگ باختر اشاره کرد.

هارنکمپ ضمن اشاره به حضور این شرکت آلمانی در دیگر کشورهای منطقه مانند عمان، قطر، عربستان سعودی، امارات و بحرین، مهمترین مزین سرمایه گذاری در بازار ایران را روند رو به رشد بازار و ساخت مجتمع های جدید دانست که می تواند موقعیت های بسیاری را برای پراگناست و دیگر شرکت های خارجی فراهم کند.

بیست و سومین نمایشگاه بینالمللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، از روز یکشنبه، ۱۶ اردیبهشت ماه، در محل دائمی نمایشگاه­های بینالمللی تهران آغاز به کار کرد و در تاریخ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه به کار خود پایان میدهد. در این دوره از نمایشگاه  حدود چهار هزار شرکت داخلی و خارجی از 38 کشور جهان شامل آذربایجان، اتریش، اسپانیا، آلمان، امارات متحده عربی، انگلستان، ایتالیا، بلژیک، ترکیه، جمهوری چک، چین، روسیه، ژاپن، سوئد، سوئیس، فرانسه، کرواسی، کره جنوبی، لهستان، هلند، هند، فنلاند، هنگ کنگ، بحرین، قزاقستان، موناکو، کانادا، لیختن اشتاین، عمان، دانمارک، تایوان، آمریکا، نروژ، استرالیا، برزیل، مالزی، سنگاپور و ایران حضور یافته­اند.

 

تعداد بازدید : ۴۹۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید