تاکید شرکت ملی صنایع پتروشیمی بر اجرای پروتکل های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا

(چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) ۱۴:۰۴

مدیر HSE و دبیر کمیته شرایط اضطراری شرکت ملی صنایع پتروشیمی با تاکید بر لزوم اجرای پروتکل های بهداشتی مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: تمامی پروتکل های ابلاغی باید با جدیت اجرایی شود.

داود عمادی در گفتگو با خبرنگار نیپنا اظهارکرد: با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا در کشور که همچنان تهدیدی جدی برای سلامت شاغلان و فعالان صنعت پتروشیمی به شمار می  رود اجرای سختگیرانه دستورالعمل بازگشت به کار کارکنان با در نظر گرفتن تمامی شرایط پیشگیرانه باید مورد توجه جدی قرار بگیرد.

وی افزود:ضروری است که کلیه شاغلان اعم از رسمی، قراردادی و پیمانکاری در سامانه غربالگری و پایش بیماری کرونا صنعت نفت ثبت نام کنند،  همچنین ضروری است کارکنان اقماری در شرکت ها 3 روز قبل از عزیمت به محل کار خود  ، ضمن تکمیل اطلاعات در سامانه بهداشت و درمان صنعت نفت برای ارزیابی سلامت خود  به مراکز مربوطه در شهر های خود مراجعه کنند.

مدیر بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با اشاره به همکاری و تعامل مطلوب هلدینگ ها و شرکت های پتروشیمی در مقابله با بیماری کرونا تصریح کرد:  تمامی شرکت های پتروشیمی ملزم به رعایت دستورالعمل های فاصله گذاری هوشمند هستند.

به گزارش نیپنا ، مدیر HSE شرکت ملی صنایع پتروشیمی پیشتر با بیان این که حفظ آمادگی جهت پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری درتمام ابعاد ضروری است گفته بود: شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ابلاغ دستورالعمل های پیشگیرانه به کلیه شرکت های پتروشیمی و تاکید ویژه بر تشکیل کمیته های شرایط اضطراری، کاهش حضور و میزان مواجهات و شناسایی گروه های آسیب پذیر خواستار اجرای جدی مصوبات کمیته ها و حفظ هوشیاری صنعت در شناسایی و کنترل موارد مشکوک شده است و باید به این نکته اشاره کرد که شرکت ها اقدام های لازم را معمول کرده اند.

تعداد بازدید : ۲,۱۴۸