صنعت نفت

«نام‌آوران»؛ نام میدان جدید نفتی ایران
وزیر نفت نام میدان نفتی تازه کشف شده را که رئیس جمهوری دیروز از آن خبر داد «نام‌آوران» اعلام کرد و گفت: این میدان دومین مخزن بزرگ کشف‌شده در ایران است.
دوشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
[ تعداد بازدید:۵۹ ]

اخبار صنعت نفت

استفاده از ظرفیت‌های داخلی، خط‌مشی توسعه میدان بلال است
مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، خط‌مشی و اولویت اصلی شرکت ملی نفت ایران را در توسعه میدان مشترک گازی بلال، استفاده حداکثری از ظرفیت‌ و توانمندی شرکت‌های ایرانی خواند.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۱
[ تعداد بازدید:۷۵ ]
شرکت چینی عملا در طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی حضور ندارد
وزیر نفت گفت: شرکت سی‌ان‌پی‌سی‌آی چین به‌طور رسمی حضور نداشتن در طرح توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی را اعلام نکرده است، اما در عمل نیستند.
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۶
[ تعداد بازدید:۸۷ ]
شایعات درباره واگذاری سازمان بهداشت و درمان نفت کذب است
معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی شایعه‌ها درباره واگذاری سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت را کذب دانست و گفت: هدف از اجرای طرح ارتقای نظام سلامت کارکنان صنعت نفت، چابک‌سازی سازمان بهداشت و درمان و افزایش رضایت کارکنان و خانواده‌هاست.
یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۹:۰۰
[ تعداد بازدید:۱۷۸ ]
درهای صنعت نفت باید روی دانشجویان و استادان علوم اجتماعی باز شود
وزیر نفت گفت: درهای صنعت نفت باید روی جامعه‌شناسان، استادان دانشگاه و دانشجویان علوم اجتماعی در بخش مسئولیت اجتماعی باز باشد.
چهارشنبه ۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۸:۳۰
[ تعداد بازدید:۹۶ ]
سیاست‌ها و نظام‌نامه نحوه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت ابلاغ شد
وزیر نفت همزمان با برگزاری چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت، «سیاست‌ها و نظام‌نامه نحوه ایفای مسئولیت‌های اجتماعی در صنعت نفت» را ابلاغ کرد.
سه شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
[ تعداد بازدید:۲۰۴ ]
ارائه گزارش‌های پایداری مسئولیت اجتماعی بر اساس استانداردهای جهانی
دبیر چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت بر پیاده‌سازی گزارش‌های پایداری مسئولیت اجتماعی شرکت‌ها بر اساس استانداردهای علمی تاکید کرد و گفت: ارائه این گزارش‌ها در حوزه مسئولیت اجتماعی چشم‌انداز روشنی از آینده را ترسیم می‌کند.
سه شنبه ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۸
[ تعداد بازدید:۱۷۵ ]
وزیر نفت، جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خوزستان و بوشهر
معاون اول رئیس جمهوری در ابلاغیه‌های جداگانه به اعضای هیئت دولت، جانشینان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان‌های مختلف کشور را تعیین کرد. براساس این ابلاغیه، بیژن زنگنه، وزیر نفت به‌عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان‌های خوزستان و بوشهر تعیین شد.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
[ تعداد بازدید:۲۰۴ ]
بهره‌برداری از ۴۰ پروژه بزرگ صنعت گاز در سال ۹۸
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به بهره‌برداری از ۴۰ پروژه بزرگ صنعت گاز در سال ۹۸ اعلام کرد: امسال بیش از ۸۳۰ کیلومتر خط لوله و ۲۵ واحد توربوکمپرسور در قالب ساخت و توسعه ۱۲ تاسیسات تقویت فشار گاز راه‌اندازی خواهد شد.
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
[ تعداد بازدید:۱۸۳ ]
مشارکت فعال وزارت نفت در رویداد ملی چشم انداز نوآوری
نخستین جلسه شورای سیاست گذاری رویداد چشم انداز نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با حضور مدیران وزارت نفت در دانشگاه شریف برگزار شد.
یکشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
[ تعداد بازدید:۳۳۸ ]
تکمیل پرونده گازرسانی به صنایع تا پایان سال ۹۹
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از پیشرفت گازرسانی شهری و روستایی خبرداد و درباره گازرسانی به صنایع گفت: پرونده گازرسانی به بخش‌های صنعتی کشور تا پایان سال ۹۹ بسته می‌شود.
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۳۸
[ تعداد بازدید:۱۶۳ ]
۱ صفحه ۲ از ۵ ۳ ۴ ۵