صنعت نفت

دستور وزیر نفت برای امدادرسانی حداکثری به مردم شریف خوزستان
وزیر نفت در حکمی محسن پاک‌نژاد، معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری را برای امدادرسانی حداکثری به مردم شریف خوزستان مامور کرد تا در راس هیئتی بر نحوه عملیات امدادی شرکت‌های تابعه به مردم شریف خوزستان نظارت و نیازهای بیشتر را اعلام کند.
یکشنبه ۰۱ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
[ تعداد بازدید:۶۲ ]

اخبار صنعت نفت

وزیر نفت، جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در خوزستان و بوشهر
معاون اول رئیس جمهوری در ابلاغیه‌های جداگانه به اعضای هیئت دولت، جانشینان رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان‌های مختلف کشور را تعیین کرد. براساس این ابلاغیه، بیژن زنگنه، وزیر نفت به‌عنوان جانشین رئیس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان‌های خوزستان و بوشهر تعیین شد.
یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰
[ تعداد بازدید:۲۵۷ ]
بهره‌برداری از ۴۰ پروژه بزرگ صنعت گاز در سال ۹۸
معاون وزیر نفت در امور گاز با اشاره به بهره‌برداری از ۴۰ پروژه بزرگ صنعت گاز در سال ۹۸ اعلام کرد: امسال بیش از ۸۳۰ کیلومتر خط لوله و ۲۵ واحد توربوکمپرسور در قالب ساخت و توسعه ۱۲ تاسیسات تقویت فشار گاز راه‌اندازی خواهد شد.
سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۳
[ تعداد بازدید:۲۴۱ ]
مشارکت فعال وزارت نفت در رویداد ملی چشم انداز نوآوری
نخستین جلسه شورای سیاست گذاری رویداد چشم انداز نوآوری در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی با حضور مدیران وزارت نفت در دانشگاه شریف برگزار شد.
یکشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۷
[ تعداد بازدید:۴۱۳ ]
تکمیل پرونده گازرسانی به صنایع تا پایان سال ۹۹
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از پیشرفت گازرسانی شهری و روستایی خبرداد و درباره گازرسانی به صنایع گفت: پرونده گازرسانی به بخش‌های صنعتی کشور تا پایان سال ۹۹ بسته می‌شود.
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۹:۳۸
[ تعداد بازدید:۲۳۰ ]
۷ شهر سیستان و بلوچستان در نوبت گازرسانی قرار گرفت
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به تاکید وزیر نفت مبنی بر شتاب در روند گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان گفت: هفت شهر این استان در نوبت گازرسانی قرار گرفته‌اند.
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۴
[ تعداد بازدید:۲۰۶ ]
نخبگان سیاسی و اقتصادی در جریان اتفاق‌های صنعت نفت قرار می‌گیرند
وزیر نفت ضمن تشریح جزئیات دیدار با وزیران پیشین نفت گفت: نشست‌ها با نخبگان سیاسی و اقتصادی برای اطلاع از دیدگاه‌هایشان ادامه می‌یابد و آنان در جریان اتفاق‌های صنعت نفت قرار می‌گیرند.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
[ تعداد بازدید:۳۱۵ ]
زنگنه: برنامه وزارت نفت در بخش استارتاپ‌ها نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود
وزیر نفت دو دلیل برای بازدیدش از نمایشگاه الکامپ عنوان کرد و گفت: وزارت نفت برای بخش استارتاپ‌ها که ان شاء‌الله نیمه دوم امسال عملیاتی می‌شود، برنامه مفصلی دارد.
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - ۹:۰۰
[ تعداد بازدید:۲۹۵ ]
وزارت نفت هیچ خط قرمزی در مبارزه با فساد ندارد
وزیر نفت گفت: وزارت نفت هیچ خط قرمزی برای مبارزه با فساد ندارد و اگر فرد فاسدی را در هر رتبه‌ای کشف کرد، به هیچ‌وجه ترحم نمی‌کند.
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷
[ تعداد بازدید:۴۰۴ ]
زنگنه: برای جلوگیری از فساد ایستادگی می‌کنیم
وزیر نفت بر اشد مجازات افراد فاسد تاکید کرد و گفت: برای جلوگیری از ایجاد فساد در فروش نفت مقابله و ایستادگی می‌کنیم، چوبش را هم می‌خوریم، هزینه‌اش را هم پرداخت می‌کنیم. وظیفه‌مان حفاظت از حقوق ملت است.
شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
[ تعداد بازدید:۴۵۲ ]
اطلاعات صادرات نفت، اطلاعات جنگی است
وزیر نفت با اشاره به انتشار اطلاعات مربوط به صادرات نفت از سوی برخی رسانه‌ها گفت: از آنجایی که در حال حاضر ما در جنگ اقتصادی هستیم، انتشار اطلاعات مربوط به صادرات نفت، اطلاعات جنگی به شمار می‌رود و برای نشر آن باید از مراجع مجوز گرفت.
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
[ تعداد بازدید:۴۷۹ ]
۱ ۲ صفحه ۳ از ۵ ۴ ۵