کاهش حجم تولید مجتمع های پتروشیمی آلمان

(چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۹۷) ۱۳:۵۴

مجتمع های پتروشیمی آلمان به دنبال پیش بینی ها مبنی بر ادامه افت سطح رودخانه راین، در حال محدود کردن تولید خود هستند.

به گزارش نیپنا به نقل از پلاتس، تعداد چشمگیری از مجتمع های پتروشیمی آلمان به دنبال پیش بینی ها مبنی بر ادامه یافتن افت سطح رودخانه راین، هم اکنون در حال محدود کردن تولیدات خود هستند.

بر اساس گزارش مدیریت آب راه های آلمان (WSV)، سطوح آب در نقطه پر ترافیک شهر کواب آلمان، اواسط روز دوشنبه 30 مهرماه به رکورد تازه 24 سانتی متر رسید. انتظار می رود علی رغم پیش بینی بارش در هفته جاری، حداقل تا جمعه چهارم مهرماه سطوح آب میان 27 تا 33 سانتی متر متغیر باشد.

یک سخنگوی شرکت پتروشیمی کوسترو، مستقر در آلمان، می گوید: تنظیم حجم تولید پاسخی منطقی به مشکلات فزاینده لجستیکی است. ما به طور روزانه شرایط را ارزیابی می کنیم.

وی افزود: با این همه در حال حاضر هنوز محدودیت تولید قابل ملاحظه ای در نتیجه پایین آمدن سطح رودخانه راین اتفاق نیفتاده است.

شرکت کووسترو تاسیساتی در شهرهای Dormagen، Krefeld-Uerdingen و Leverkusen آلمان در اختیار دارد. مجتمع شرکت شل در شهر Leverkusen نیز از ارزیابی منظم شرایط برای بررسی نیاز به تنظیم سطح تولید خود خبر داد.

سخنگوی شل می گوید: می توانیم تایید کنیم که به دلیل سطوح پایین رودخانه راین، بارج ها دیگر نمی توانند وارد بندر Wesseling شوند. شل در حال بررسی مسیرهای جایگزین عرضه است.

تعداد بازدید : ۵۶۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید