توسعه ورزش در راستای مسئولیت اجتماعی پتروشیمی بندرامام

(سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۵:۰۵

مدیر عامل پتروشیمی بندرامام بر اهمیت توسعه ورزش در راستای مسئولیت های اجتماعی تاکید کرد.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی پتروشیمی  بندر امام به منظور اولین قهرمانی تیم بسکتبال در باشگاه های آسیا مدیریت باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام ، کادر فنی و همچنین بازیکنان تیم با مهندس رستمی مدیرعامل  این شرکت  دیدار کردند.

رستمی ضمن تبریک اولین قهرمانی تیم بسکتبال در باشگاه های آسیا و همچنین ضمن آرزوی توفیق روز افزون برای بازیکنان ، کادر فنی ، سرمربی و همه دست اندرکاران باشگاه ورزشی پتروشیمی بندرامام اظهار داشت : هیئت مدیره و مدیریت پتروشیمی بندرامام در جهت مسئولیت های اجتماعی و به منظور توسعه پایدار و متوازن ورزش منطقه ، ضمن حمایت ویژه از ورزش کارکنان و خانواده های آن ها اقدام به تاسیس باشگاه ورزشی جهت شناسایی استعدادهای ورزشی منطقه و کشور نموده است.

وی افزود : پتروشیمی بندرامام اهتمام ویژه ای جهت توسعه ورزش منطقه دارد و هدف از باشگاه داری سودآوری نبوده بلکه با قصد حمایت از ورزش ملی در چارچوب مصوبات هیئت مدیره شرکت پتروشیمی بندرامام می باشد. خوشبختانه کسب امتیاز ویژه قهرمانی این باشگاه در جام باشگاه های آسیا سبب به اهتزاز درآمدن پرچم جمهوری اسلامی ایران و صدرنشینی آن شد که جای بسی افتخار است.

مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام گفت : عشق شما به ورزش ، موجب رفع بسیاری از مشکلات بوده و بازیکنان تیم بسکتبال علی رغم وجود محدودیت ها ، جوانمردانه به فعالیت ورزشی خود پرداختند و غیرت و همت ایرانی را یک بار دیگر به رخ جهانیان کشیدند.

وی در ادامه افزود: رسیدن به قله سخت است لیکن حفظ قله سخت تر می باشد به همین منظور نیاز به هماهنگی و آمادگی دائمی دارد.

در پایان مدیرعامل شرکت سهامی پتروشیمی بندرامام  برای همه دست اندرکاران آرزوی موفقیت روز افزون کرد.

تعداد بازدید : ۵۴۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید