بازدید وزیر نفت از نمایشکاه ایران پلاست

(دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷) ۱۲:۲۹

وزیر نفت از سالن های نمایشگاه ایران پلاست بازدید و با فعالان صنعت پلاستیک و پلیمر گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار نیپنا، مراسم افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست با حضو ابیژن زنگنه وزیر نفت، در سالن 8 و 9 این نمایشگاه آغاز شد و پس از این مراسم، وزیر نفت به همراه مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، قائم مقام وزیر نفت و تعدادی از مدیران ارشد صنعت پتروشیمی از تعدادی سالنهای حاضر در نمایشگاه بازدید کرد و با تعدادی از فعالان صنعت پلاستیک و پلیمر و تولیدکنندگان گفت وگو کرد.

ایران پلاست دوازدهم با شعار «رونق کسب وکار جهانی صنعت پلاستیک» و حضور 665 شرکت داخلی وخارجی برگزار می‌شود .شرکت‌هایی از 15 کشور دنیا شامل بلژیک، آلمان، یونان، هند، صربستان، ایتالیا، هلند،کره ، اتریش، سوئیس، تایلند، قبرس، ترکیه، تایوان، چین در این نمایشگاه حضور دارند.
کل فضای مفید نمایشگاهی بیش از ۳۰ هزار متر مربع است که سهم مشارکت‌کنندگان داخلی از این میزان، ۲۷ هزار متر با ۵۰۰ شرکت و سهم مشارکت‌کنندگان خارجی ۲ هزار و ۵۰۰ متر با ۱۶۵ شرکت است، ضمن آن‎که فضای باز نمایشگاهی در این دوره بیش از هزار و ۱۰۰ متر مربع در نظر گرفته شده است.
در این دوره از نمایشگاه از مدیران نمایشگاه‎های K آلمان، میلان ایتالیا، عرب پلاست و افغان پلاست برای حضور در ایران دعوت به‎عمل‎آمده است.
نمایشگاه بین‎المللی ایران پلاست به دنبال فراهم کردن زمینه‎ای برای رونق بازار صنایع پلاستیک داخلی و تسهیل روند بازاریابی جهانی و حضور این بخش از صنعت کشور در بازارهای جهانی است.
دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی ایران پلاست ۲ تا ۵ مهرماه 1397 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از ساعت 8:30 تا 16:30در چهار گروه مواد اولیه، کالاهای ساخته و نیمه ساخته شده، ماشین آلات و تجهیزات و خدمات برگزار خواهد شد.

تعداد بازدید : ۴۹۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید