عسلویه می‌تواند قطب گردشگری صنعتی شود

(چهارشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۵۰

استاندار بوشهر گفت: یکی از جاذبه‌ها در عسلویه گردشگری صنعتی است و این منطقه به عنوان یکی از دستاوردها و افتخارات نظام می تواند به قطب گردشگری صنعتی تبدیل شود.

عبدالکریم گراوندی استاندار بوشهر در گفتگو با خبرنگار نیپنا در مورد اولویت‌های عمرانی استان گفت: هنوز اولویت خاصی مشخص نشده است اما با هماهنگی شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی منطقه پارس منابع در حوزه‌های آموزشی، درمانی و زیست محیطی صرف خواهد. پروژه هایی که بیشترین رضایت مردم را تامین کند با هماهنگی مجموعه همکاران صنعت پتروشیمی عملیاتی خواهند شد.

استاندار در مورد اقدامات صورت گرفته برای جذب گردشگر صنعتی گفت: با وجود حجم عظیم حضور صنایع نفت و گاز و پتروشیمی در منطقه عسلویه  یکی از جاذبه‌های ما گردشگری صنعتی است و تاکنون گردشگران زیادی از این منطقه دیدن کردند و مذاکراتی هم صورت گرفته تا گردشگران داخلی و خارجی از عسلویه دیدن کنند. این منطقه یکی از دستاورد ها و افتخارات نظام است که باید دنیا ببینند و یکی از مقصدهای گردشگری باید باشد.

گراوندی در مورد نیازهای استان به اختصاص منابع اعتباری گفت: در حوزه مسئولیت های اجتماعی به مکان های درمانی نیاز داریم برای اجرای طرح‌های زیرساختی به کمک مالی نیاز است همچنین در حوزه تامین آب بعضی از شهرستان ها با کمک مجموعه نفت و همکاری شرکت های پتروشیمی  تلاش داریم مشکلات را برطرف کنیم. امیدواریم که نیاز استان با کمک و همیاری مجموعه پتروشیمی و مساعدت وزیر نفت مرتفع شود.

 

تعداد بازدید : ۱,۰۲۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید