معرفی سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و توسعه هلدینگ خلیج فارس

(یکشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۷) ۱۱:۵۱

سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی و توسعه هلدینگ خلیج فارس بطور رسمی معرفی شد.

به گزارش نیپنا  به نقل از هلدینگ خلیج فارس، تودیع و معارفه  رسول اشرف زاده و حسینی مدیر سابق و سرپرست جدید معاونت برنامه ریزی  و توسعه هلدینگ خلیج فارس،  دیروز شنبه( 6 مرداد ماه) با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران این شرکت درساختمان مرکزی هلدینگ برگزار شد.

مهندس ربیعی با تبریک میلاد با سعادت امام رضا (ع) اظهارکرد : یکی از مهمترین مسئولیت های مدیریت عامل هر سازمانی برنامه ریزی است که این وظیفه به واحد برنامه ریزی تفویض شده است درواقع بخش مهمی ازوظایف مدیریت سازمان را مدیریت برنامه‌ریزی انجام می دهد و برنامه ریزی جزو وظایف ذاتی و ازوظایف اصلی مدیرسازمان می باشد ودر جایی مثل هلدینگ خلیج فارس برنامه ریزی بسیار تاثیر گذار بوده و باید مورد توجه باشد.

 ربیعی گفت : بخش اعظم این مدیریت با مهندس اشرف زاده توام بوده وایشان پایه گذار بیشتر کارهایی بود که در این مجموعه انجام گرفت. وی برای مصلحت مهمتری مدیرعاملی شرکت پترول را به عهده گرفتند.

وی ادامه داد: از طرفی مدیریت برنامه ریزی به معاونت برنامه ریزی تغییر ساختار یافته بنابراین با جایگاه جدید لازم بود شخصی در این جایگاه قرارگیرد که آشنایی با شرکت های تابعه، تولید ، سیستم ها و روش ها داشته باشد ازهمین رو دکتر حسینی گزینه ایی فعال و شناخته شده ایی برای این معاونت به شمار می آمد

  ربیعی در ادامه  از مهندس خاموشی مدیر عامل سابق پترول تشکر و قدردانی کرده و از مهندس اشرف زاده و دکترحسینی به خاطر قبول مسئولیت های سنگینی که به عهده گرفته اند تشکر کرد و برای آنها در مسئولیت های جدید آرزوی موفقیت نمود .

وی گفت : از شما در جایگاه جدید حمایت و پشتیبانی کرده و امیدوارم مسوولیتها را به بهترین نحو انجام دهید تا هلدینگ به سوی سازمانی پویا و چابک هدایت شود.

تعداد بازدید : ۲,۰۲۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید