توسعه شاخه پلیمرهای کاربردی شرکت میتسوبیشی

(سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۰۳

میتسوبیشی کمیکال انتظار دارد که توسعه شاخه پلیمر های کاربردی این شرکت برای ورود به صنایع خودروسازی و تولید کابل های الکترونیکی منطقه آسه­آن شتاب گیرد.

به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه اینترنتی پلاستیک نیوز یوروپ ،شرکت صنایع شیمیایی میتسوبیشی کمیکال (MCC) به تازگی از برنامه خود برای خریداری مالکیت شرکت تولیدکننده کامپاند پی وی سی (PVC) اندونزی موسوم به PT ABC Plastindo خبر داد.
خریداری یادشده مدت کوتاهی پس از کسب مالکیت تاسیسات دیگری از این نوع در هند صورت می گیرد.
در بیانیه منتشر شده از سوی شرکت میتسوبیشی کمیکال در تاریخ 9 ژوئیه آمده است: قرار است کار واگذاری این شرکت اندونزیایی، مستقر در شهر تانگرانگ استان بانتن، در ماه اوت امسال تکمیل شود.
شرکت PT ABC Plastindo اندونزی تولیدکننده انواع کامپاندهای پی وی سی مورد استفاده در صنایع مختلفی شامل قطعات اتوموبیل، کابل های الکترونیکی، تجهیزات ساختمانی و الکتریکی است.
هنوز جزئیاتی در مورد بندهای این معامله منتشر نشده است.
شرکت میتسوبیشی کمیکال ظرف ماه های گذشته گام هایی در راستای ادغام و کسب مالکیت های تازه در حوزه پلیمرهای کاربردی برداشته است که با هدف گسترش حضور در بازارهای بین المللی صورت می گیرد.
این شرکت همچنین تعدادی سایت تولید ترموپلاستیک الاستومر و کامپاند پی وی سی را در تایلند اداره می کند که تولیدات آن ها بیشتر در صنایع خودروسازی کاربرد دارد.
با خریداری مالکیت شرکت Plastindo اندونزی، میتسوبیشی کمیکال انتظار دارد که توسعه شاخه پلیمر های کاربردی این شرکت برای ورود به صنایع خودروسازی و تولید کابل های الکترونیکی منطقه آسه ­آن (انجمن ملل آسیایی جنوب شرقی) با سرعت بیشتری اتفاق بیفتد.

تعداد بازدید : ۴۴۶

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید