امضای قرارداد میان پتروشیمی های بوشهر و مرجان با شرکت مخازن سبز عسلویه

(شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷) ۱۱:۰۴

قرارداد اجاره مخازن بین شرکت های پتروشیمی بوشهر و مرجان با شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه منعقد شد.

به گزارش نیپنا به نقل از روابط عمومی شـستان روز دوشنبه مورخ97/04/04 در حاشیه بازدید هیات مدیره شـستان از پروژه های این شرکت در عسلویه، قرارداد اجاره مخازن بین شرکت های پتروشیمی بوشهر و مرجان باشرکت پتروشیمی مخازن سبزعسلویه منعقدگردید.
با توجه به قرار داشتن پروژه متانول مرجان در مرحله راه اندازی و همچنین مراحل پایانی تکمیل واحدمتانول شرکت پتروشیمی بوشهر و همینطورآماده بودن خطوط انتقال،مخازن ذخیره سازی متانول و خطوط انتقال به اسکله جهت صادرات محصول درشرکت پتروشیمی مخازن سبزعسلویه،قرارداد انجام این فرآیند بین شرکت های ذکر شده در حضور هیات مدیره شـستان به امضا رسید.
لازم به ذکر است بنا بر سیاست های شرکت ملی صنایع پتروشیمی ایران، ذخیره سازی محصولات تولیدی طرح‌های فاز دوم پتروشیمی در عسلویه و انتقال به پایانه صادراتی به شرکت پتروشیمی مخازن سبز عسلویه واگذار شده است. با توجه به تمرکز بالای طرح‌های گوناگون تولیدی در این منطقه، مدیریت هماهنگ و متمرکز ذخیره سازی و انتقال به پایانه صادراتی، ضرورتی است اجتناب ناپذیر، که اجرای طرح مخازن متمرکز علاوه بر تسهیل این امر موجب کاهش هزینه های سرمایه گذاری نیز خواهد شد.
شرکت‌های پتروشیمی مرجان و بوشهر، اولین شرکت‌هایی هستند که قرارداد خود را با شرکت مخازن سبز عسلویه به امضا رساندند.

تعداد بازدید : ۱,۹۴۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید