آغاز تولید مجتمع های تولید رزین و بوتیل اکسان موبیل در سنگاپور

(دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷) ۱۲:۲۶

شرکت اکسان موبیل از آغاز تولید رزین هیدروکربن هیدروژنه شده و لاستیک هالوبوتیل در مجموعه پالایشگاهی و پتروشیمی یکپارچه خود در سنگاپور خبر داد.

به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه اینترنتی هیدرو کربن اینجینییرینگ، شرکت اکسان موبیل به تازگی از آغاز تولید رزین هیدروکربن هیدروژنه شده (hydrogenated hydrocarbon resin) و لاستیک هالوبوتیل (halobutyl rubber) در مجموعه پالایشگاهی و پتروشیمی یکپارچه خود در سنگاپور خبر داد.
مجموعه یادشده بزرگترین مجموعه پتروپالایشی این شرکت به شمار می رود.
جان ورتی، رئیس شرکت اکسان موبیل کمیکال، می گوید: مجتمع های جدید قدرت رقابت پذیری و اهمیت راهبردی تاسیسات یکپارچه تولید اکسان موبیل در سنگاپور را به میزان چشمگیری افزایش می دهد. از طرفی مجتمع های یادشده بخشی از برنامه بلندمدت این شرکت برای سرمایه گذاری های سودآور در سراسر دنیا محسوب می شود.
وی افزود: در کنار تولید محصولاتی که به بهبود استانداردهای زندگی و پیشرفت اقتصادی طبقه متوسط سریعا در حال رشد منطقه آسیا- اقیانوسیه کمک شایانی می کند؛ همچنان متعهد به اولویت های ایمنی و زیست محیطی مرتبط با عملیات صنعتی خود خواهیم بود.
مجتمع جدید برای تولید رزین های هیدروکربن هیدروژنه شده موسوم به EscorezTM، از ظرفیتی معادل 90 هزار تن در سال برخوردار است و رشد تقاضای بلند مدت برای چسب های حرارتی- ذوبی (hot-melt adhesives) را تامین می کند.
از طرفی مجتمع بوتیل با ظرفیت 140 هزار تن در سال به تولید لاستیک هالوبوتیل دارای کیفیت بالا می پردازد. لاستیک یادشده برای تولید تایرهای با قابلیت حفظ باد و بهبود مصرف سوخت مورد استفاده قرار می گیرد.

تعداد بازدید : ۴۸۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید