آغاز بهبود فرایند تولیدMTP با استفاده از دانش و فناوری روز جهان

(چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۶) ۰۹:۵۰

مدیر عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت :این شرکت قصد دارد فرایند تولید پروپیلن از متانول را با همکاری شرکت ایرلیکویید بهبود بخشد.

به گزارش خبرنگار نیپنا اسماعیل قنبری اظهارکرد: این شرکت از سالهای قبل اصلاح و بهبود فرآیند تولید پروپیلن از متانول را آغاز کرده و قصد دارد در ادامه  این فرایند را با همکاری شرکت ایرلیکویید جهت بهبود،تولید محصول بیشتر و کاهش هزینه تحت عنوان پارس ام تی پی (PARS MTP) بهبود بخشد.

مدیر عامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گفت :باید با کسب دانش و فناوری روز جهان به سوی تحقیقات اثر بخش و تولید دانش درصنعت پتروشیمی کشورمان با هدف افزایش توان رقابت در عرصه های مختلف بین المللی حرکت کرده ونیاز های مجتمع های تولیدی را با تکیه بر دانش بومی تامین کنیم.

به گزارش نیپنا، مدیرعامل شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی چندی پیش در گفتگو با خبرنگار نیپنا با تاکید بر لزوم استفاده از دانش روز و فناوری های روز جهان در صنعت پتروشیمی اظهار کرده بود: تفاهم نامه همکاری سه جانبه میان شرکت ملی صنایع پتروشیمی، هلدینگ خلیج فارس و شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی با هدف انجام پژوهش های تقاضا محور و کاربردی بزودی نهایی خواهد شد.
وی افزود: قصد داریم تا همکاری های خود برای تامین نیازهای مجتمع های داخلی به دانش فنی کاتالیست ها و لیسانس های مورد نیاز را با بهره گیری از توان و دانش پژوهشگران و کارکنان شرکت پژوهش و فناوری پتروشیمی گسترش دهیم.

تعداد بازدید : ۷۷۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید