رقابت برای ۴ محصول شیمیایی در بورس کالا

(پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶) ۰۸:۱۶

بورس کالا دیروز میزبان معامله محصولات مختلف بود و درگروه محصولات شیمیایی، اورتوزایلین، منواتیلن گلایکول، زایلین مخلوط و استایرن منومر با رقابت خریداری شدند.

 به گزارش نیپنا، حجم معاملات محصولات شیمیایی امروز ۱۳ هزار و ۱۵۳ تن رقم خورد و  عرضه محصولات ۱۸ هزار و ۷۵۲ تن و تقاضای آن هم ۱۸ هزار و ۱۵۰ تن بود.

بر اساس این گزارش ، ارتوزایلن پتروشیمی برزویه با ۱۲۰۰ تن عرضه ۳۵۶۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۲ هزار و ۴۸۷تومان و نرخ خرید آن هم ۲ هزار و ۷۳۶ تومان رقم خورد.
 
منواتیلن گلایکول پتروشیمی شازند با ۸۸۰ تن عرضه ۱۹۸۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۳ هزار و ۱۰۶ تومان و میانگین نرخ خرید آن هم ۳ هزار و ۲۹۲ تومان رقم خورد. همچنین منواتیلن گلایکول پتروشیمی مارون نیز با ۶۱۶ تن عرضه ۱۲۳۲ تن تقاضا داشت، معامله گران این کالا را با میانگین قیمت ۳ هزار و ۲۱۷ تومان معامله کردند ومنواتیلن گلایکول پتروشیمی مروارید نیز  ۳۰۰ تن عرضه و ۴۴۰ تن تقاضا داشت، میانگین نرخ خرید آن هم ۳هزار و ۱۱۲ تومان بود.
در همین حال زایلین مخلوط پتروشیمی بندرامام با ۵۰۰ تن عرضه ۶۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۲ هزار و ۵۶۳ تومان و میانگین قیمت خرید آن هم ۲ هزار و ۵۹۷ تومان رقم خورد واستایرن منومر پتروشیمی پارس هم با ۴ هزار و ۵۱۲ تن عرضه، ۴۹۲۰ تن تقاضا داشت، قیمت پایه این کالا ۴ هزار و ۴۳۶ تومان و بالاترین قیمت خرید این کالا هم ۴ هزار و ۴۵۸ تومان بود.

در همین حال در گروه محصولات شیمیایی، کریستال ملامین خراسان ، بنزن پتروشیمی بندرامام، دی اتیلن گلایکول پتروشیمی مارون و اوره گرانول پتروشیمی کرمانشاه وارد سیستم مچینگ شدند.


تعداد بازدید : ۵۶۹پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید