صنعت نفت

موافقت مشروط ایران با تغییر زمان برگزاری نشست ۱۷۶ اوپک
وزیر نفت، موافقت مشروط خود را با تغییر زمان برگزاری یکصد و هفتاد و ششمین نشست سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) از ۲۵ ژوئن (چهارم تیرماه) به ۱۰ تا ۱۲ ژوئیه (۱۹ تا ۲۱ تیرماه) اعلام کرد.
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۹
[ تعداد بازدید:۶۹ ]

اخبار صنعت نفت

عرصه برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان باز است
معاون وزیر نفت در امور گاز:
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران از طرح تقاضای صنعتی این شرکت با هدف جذب ایده شرکت‌های توانمند ایرانی خبر داد و گفت: با این روش، عرصه برای حضور شرکت‌های دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها به‌منظور معرفی محصولات و ایده‌هاشان باز است.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
[ تعداد بازدید:۸۹ ]
سخنگوی دولت: زنگنه از وزیران کلیدی دولت است
سخنگوی دولت با تکذیب شایعه برکناری بیژن زنگنه از مقام وزارت نفت از سوی دولت، گفت: آقای زنگنه با توجه به تجاربشان از وزیران کلیدی دولت هستند و چنین بحثی در دولت مطرح نیست.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۲
[ تعداد بازدید:۱۰۹ ]
لزوم استفاده از مستندات سیل اخیر برای مقابله با بحران
معاون وزیر نفت در امور گاز تاکید کرد
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران بر لزوم استفاده از مستندات و تجربه‌های بحران سیل اخیر برای مقابله با بحران‌های احتمالی آینده تاکید کرد و گفت: تجارب سیل باید در دسترس همه کارکنان قرار گیرد.
شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
[ تعداد بازدید:۱۲۴ ]
هجمه‌ها به وزیر نفت نوعی تسویه‌حساب سیاسی است
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی:
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم هجمه‌های اخیر به وزیر نفت غیرمنطقی است و عده‌ای تنها برای تسویه‌حساب‌های سیاسی زمانی بهتر از اکنون نیافته‌اند و بدون توجه به اوج‌گیری تحریم‌ها، اهداف جناحی خود را دنبال می‌کنند.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۷
[ تعداد بازدید:۱۳۶ ]
سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه‌گران دستگاه مرکزی وزارت نفت
دبیرخانه شورای هماهنگی منابع واحد دستگاه مرکزی وزارت نفت به‌منظور استفاده از توانمندی‌ها و حمایت حداکثری از سازندگان داخلی، سومین فراخوان ارزیابی صلاحیت مناقصه‌گران دستگاه مرکزی وزارت نفت را اعلام کرده است.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
[ تعداد بازدید:۱۷۳ ]
برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند و اگر نفت را زمین بزنند کشور را زمین زده‌اند
زنگنه: فضا را برای بابک زنجانی‌ها باز نمی‌کنم
وزیر نفت گفت: برخی می‌خواهند نفت را زمین بزنند و اگر نفت را زمین بزنند کشور را زمین زده‌اند، زیرا بخش مهمی از کشور به نفت وابسته است. اگر بتوانند نفت را زمین بزنند برایشان اتفاق خوبی افتاده است و اکنون عده‌ای با به‌کارگیری بعضی رسانه‌ها بر این اساس عمل می‌کنند، البته ما نیز در حد توان خود پاسخ می‌دهیم اما آتش توپخانه آنها شدید است.
شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۹
[ تعداد بازدید:۳۰۶ ]
شورای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت نفت تشکیل می‌شود
براساس ابلاغیه‌ وزیر نفت
وزیر نفت، به منظور بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های مغزافزاری و نرم‌افزاری کشور و رونق تولید ملی به‌ویژه شرایط خطیر کنونی، دستورعمل تشکیل شورای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در صنعت نفت را ابلاغ کرد.
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
[ تعداد بازدید:۲۲۹ ]
بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت ابلاغ شد
وزیر نفت بخشنامه ، صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه‌ کشور به مدیران عامل شرکت‌های‌اصلی و فرعی تابع وزارت نفت، موسسات و واحدهای مستقل ستادی و صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت ابلاغ کرد.
سه شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
[ تعداد بازدید:۲۶۲ ]
آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت اشتباه بزرگی مرتکب شدند
وزیر نفت در صحن علنی مجلس شورای اسلامی:
وزیر نفت با تاکید بر اینکه آمریکا و هم‌پیمانانش با سیاسی کردن نفت و استفاده از نفت به‌عنوان سلاح اشتباه بزرگی مرتکب شدند، گفت: رویای آمریکا برای به صفر رساندن صادرات نفت ایران به یاری خدا هرگز تعبیر نمی‌شود.
سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
[ تعداد بازدید:۱۹۱ ]
با همین قدرت به کارتان ادامه دهید، از هیچ کمکی دریغ نمی‌کنم
وزیر نفت خطاب به مدیران نفتی:
وزیر نفت خطاب به مدیران شرکت‌های نفتی حاضر در ستاد هماهنگی و پشتیبانی نفت گفت: با همین قدرت به کارتان ادامه دهید؛ من هم از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
[ تعداد بازدید:۱۴۳ ]
صفحه ۱ از ۴ ۲ ۳ ۴ بعدی »